Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → 4 golf tdi stabdant nukrenta apsukos?

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
18 atsakymai į šią temą

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
Vazinejat po miesta pastebejau kad kartas nuo karto pasikartoja toks keistas dalykas stabdant nukrenta apsukos nuo 900 iki 800 toks jausmas kad ant begio stabdytai be sankabos bet sustojus po keliolikos sekundziu vel pakyla?:|

Except

Except

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 172 pranešimai

Raiwis 30 parašė:
Vazinejat po miesta pastebejau kad kartas nuo karto pasikartoja toks keistas dalykas stabdant nukrenta apsukos nuo 900 iki 800 toks jausmas kad ant begio stabdytai be sankabos bet sustojus po keliolikos sekundziu vel pakyla?:|

Man irgi panasiai buna, pastebejau kad kartais stabdant masina ant laisvo tai pries sustojant toks garsas sankabos kad lyk ant begio stabdytum.

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
garso kaip ir negirdejau bet tas visas veiksmas vyksta jau pacem stabdymo gale kai automobilis baigia riedeti ? bet nevisalaika:|

Except

Except

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 172 pranešimai

Raiwis 30 parašė:
garso kaip ir negirdejau bet tas visas veiksmas vyksta jau pacem stabdymo gale kai automobilis baigia riedeti ? bet nevisalaika:|

Taip butent kada baigia sustoti.

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
o tau Except tai pasireiskia ismynus sankaba ar ant laisvos pavaros? As kaskaip nepastebejau kokioje padėtyje . Ir ar turi kokiu nors varijentu? :|

Except

Except

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 172 pranešimai

Raiwis 30 parašė:
o tau Except tai pasireiskia ismynus sankaba ar ant laisvos pavaros? As kaskaip nepastebejau kokioje padėtyje . Ir ar turi kokiu nors varijentu? :|

Taip tik ant laisvos toki reikala pastebejau.

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
taip pastebėjau kad ir pas mane ant laisvos pavaros taip darosi:| gal kas su vakumu ,juk vakumines slangutes eina i stabdziu stiprintuva :|

Cirkas

Cirkas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 25 pranešimai
Man tas pats pasireiškia išmynus sankaba ir pradedant stabdyt, beveik kai sustoju jaučiu kad variklio apsukos siek tiek nukrenta ir greit atsistato....

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
nu blin nukentejusiu vis daugiau :| bet sprendimu nera :(

Cirkas

Cirkas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 25 pranešimai
Pasidariau diagnostika, istryne kuro siurblio klaida kazkokia...na vazineju jau savaite be jokios vibracijos, tfiu tfiu tfiu....

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
man dare diagnostika del ABS ir del traukos dingimo, bet jokio siurblio klaidu neminejo gal neziurejo ar nemate:| ir man gedimas toliau pasireiskia ? Ir mums su Except tas pridusimas pasireiskia kaip stabdai ant laisvos pavaros:|

andre887

andre887

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 87 pranešimai
o purtosi variklis tuo metu ar ne? man taip pat krenta apskos stabdant ir purtosi motoras, problema dvieju masiu smagrati..

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
purtymu gal ir nepavadintum arba jis svelnus ? O kokie dar zenklai rodo kad smagraktis kaltas?

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
dar pastebejau kai svelniai stabdai buna viskas ok dazniausiai pasireiskia kai staigiai stabdai is didesnio greicio :|

andre887

andre887

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 87 pranešimai
pabandyk atjungt greicio davikli jis stovi ant greiciu dezes ir turetu nustot purtytis..

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
jeigu taip ir atsitiks tai reiskia kad smagraktis? ar daviklis?

andre887

andre887

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 87 pranešimai
smagratis

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
nezinau kas padejo pet po variklio ir smagrakcio keitimo i paprasta problema dingo;)

Raiwis 30

Raiwis 30

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 53 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna andre887 :)