Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → del coil`u

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
17 atsakymai į šią temą

Karolis

Karolis

Rimčiau pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkis
  • 134 pranešimai
kas per welnias jie yra? ;D cia forume daugely temu jie figuruoja, bukit zmones paaiskinkit kas tai per daiktas man jaunam neismaneliui :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
va pavyzdys su foto ir kainom:D:D:D

http://cgi.ebay.co.u...2|39:1|240:1318

http://shop.ebay.co.... coil&_osacat=0

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
butent su jais auto tampa zymiai kietesnis bet tai turi pliusu posukiuose, galima su jais suzemint auto tiek kiek ymanoma... ir amortizacija yra minimali, mazas duobutes ir nelygumus jie sugeria , bet per gilesnius nelygumus banguotu keliu vaziavimas labai jau nemalonus kol nepripranti prie masinos sokinejimo.... tereikia nesiremt y sedynes atlosa ir nelabai krato:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
tai cia tas pats kaip amortikai reguliuojami,tik ,kad minksciau vaziuoja ar ne?:)

kastis

kastis

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3425 pranešimai
nu jo jie ir esa:D,reguliuojami su geltonom spyruoklem :);)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
pas mane reguliuojami amortikai su raudonom spyruoklem,tai ne coiliai?:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
coilai

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
mano galiniai coilai
Paveiksliukas
KW fimos modelis V2

siaip ju buna visokiu rusiu, paprasciausi reguliuojasi tik aukstis, kiloji spyruokle ausktyn zemyn.
Naglesni coilai tokie kaip pas mane ju reguliuojasi ir aukstis ir kietumas, taip sakant masina gali but ir zema ir minskta.
ir buna dar naglesniu kuriekainuoja daaaauuuggg pinigeliu :D

beje vaikai baikit ziureti i spyruokliu spalvas ir pradekite ziuretii kodus ant ju;), kaip pvz KW firmos visos spyruokles yra geltonos o ju kietumasgali skirtis labai labai

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
as tai neziuriu i tas spalvas,o kodu tuo labiau,man gerai kokios yra :) jo pas mane paprasciausios ,kur sukasi spyruokle :) pas tave cia dar su gumom kazkokiom,cia minkstuma jos ir reguliuoja?

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
ta guma man rodos tik nuo purvo saugo:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai

ArunasR parašė:
ta guma man rodos tik nuo purvo saugo:D

taip cia apsaugines gumos,o po gumomis dar yra apsauginiai atmusejai

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
ai nedaziurejau tiek:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
o tomka kodel pas tave mazosios spyruokles tokios susispaude? pas mane jos dar gan isitempe... bet jau reiktu galinius atrestoruoti nes vienas i pabaiga... gal zinot kiek toks palonumas kainuoja ir kur juos restoruoja? taipat reikia rakto ir vienos verzles reguliavimo ...

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
na cia jie pas mane dabar sukeltii virsu kai susireguliuosiu normaliai tai ta maza spyruokle atsiles. del restauravimo tai cia priklauso nuo firmos ne visi restauruojasi, su raktu bus sunkiau, jei labai reiks pasireguliuot as turiu, o verzle greiciausiai gausi tekintis nauja vienos kaina bunapaie 20lt medziagos +darbas

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
siaip ji dar reguliojasi bet krastas nudauzytas nes buvo incidentas ir ta amortika reikia restoruot... firmos nezinau bet jie aliuminiai visi metalo nera niekur iskyrus paty stoka.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
man kai isidejau i b5 coilus tai pirmas tris dienas dar keista buvo, paskui ok viskas, pripratau ir dabar net kitaip neisivaizduoju kai tik idejau coilus ir nuleidau masina nuo domkratu, tai priek ratai po sparnais palindo:D:D paskui keliau keliau ir keliau kol gavosi taip kaip dabar atrodo, dabartine pozicija -auksciausia padetis galima sakyt, auksciau jau nesilkelia (nebent priekis) galima tik zemiau leist ir tai kur gatvei daug gulinciu mentu, tai sliauzt po biski reik:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
ash tai siandien apziurejau kad pas mane per visus tuos masinos susmaukimusant galinio tilto priaugo tiek ledo kad vaziuojant tiltas su tuo ledu kaip job**s y dugna tai atrodo pagaliai ne amortikai sudeti... jau net baisu, bet pakelejas uzimtas negalejau isidauzyt ten to ledo ...

Karolis

Karolis

Rimčiau pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkis
  • 134 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna Tomka :)