Peršokti prie turinio

[IŠSPRĘSTA, +1] → Deganti ABS lempute

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
8 atsakymai į šią temą

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Pas mane 1993 passat VR6 neuzgesta ABS lempute. Servise sako, kad reikia keisti ABS blokeli visa. Ar kam teko atlikti tokia procedura? Ir kiek tai kainavo, kur atliko? Už atsakymus ir patarimus busiu dekingas.

saulens555

saulens555

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai

• 1220 pranešimai
man tai vieno daviklio laidelis luzes buvo ir sviete ABS lempuke.susiradau kur,sujungiau laidus ir abesas veikia ir lempuke nesviete,tik klaida strint reikejo:)

Davidolf

Davidolf

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3141 pranešimai
Jai tie meistrai dare tau diagnostika ir tikrai zino kad abs blokas kaltas tada perki kita veikianti,po kojom keleivio puses kiek pamenu jis turetu butu ir keiti i veikianti ,tik butinai turi kodai atitikt taviskio su nauju.beje abs bloka turiu ir nuo vr6 tik reiktu ziuret kodus ar toki pat.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Nu reiks lyst kodo ieskoti. O Po kelieivio kojom priekyje, ar kur gale keleiviai sedi? (sorry uz toki durna klausyma :D)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
pasidaryk diagnostika pirmiausia gal ABS daviklis yra uzkliutas ar ikistas per giliai ar laidas patrauktas jei ne tada blokas bet kad sake kad turi skaiciai atitikti tai nebutinai galima ir uztrumpinti plius nepamenu kaip pas tave ten yra abs tarpeliai gal tik abs tarpelius kur skaiciuoja pac abaeisas tereike issivalyti arba pvz kaip pasate b5 buvo ziedelis atsoko nuo grantos kur tarpeliai yra abs skaiciavimui todel abs nebegalli jo apskaiciuoti zodziu pameginsiu paziureti gal metysis granata kur nors imesiu foto ir parodysiu apie ka kalbu jei nesupratai :)

rimwist

rimwist

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 22 pranešimai

DRAGUN parašė:
Pas mane 1993 passat VR6 neuzgesta ABS lempute. Servise sako, kad reikia keisti ABS blokeli visa. Ar kam teko atlikti tokia procedura? Ir kiek tai kainavo, kur atliko?
Už atsakymus ir patarimus busiu dekingas.

pas mane 1994 metu pasatas tai irgi buvo problema su abs bloku, priejimas prie jo variklio skyriuje gana sudetingas, o liga yra kontaktu dingimas tai as persilitavau juos , ir jau du metai viskas gerai, seip ta bloka galima patikrinti su testeriuku, po galine sedyne yra abs kompas ir su testeriu patikrinti reikia varzas , autodatos radau kokius kontaktus tikrinti ir kiek turi buti varzos pas mane buvo dinge trys kontaktai bet persilitavau visus

zawedxi

zawedxi

Šnekesnis nei dauguma

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 200 pranešimai

DRAGUN parašė:
Pas mane 1993 passat VR6 neuzgesta ABS lempute. Servise sako, kad reikia keisti ABS blokeli visa. Ar kam teko atlikti tokia procedura? Ir kiek tai kainavo, kur atliko?
Už atsakymus ir patarimus busiu dekingas.

Pas mane po galine sedyne buvo jei neklystu, bet nemanau, kad blokas cia greiciausiai koks rato daviklis ar laidas nutruko nuo senatves.
Arba aprudijo vainikas rato.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Na dekui uz info, kapstysiuos :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna rimwist :)