Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → pavaru svirtis

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
6 atsakymai į šią temą

saulius87

saulius87

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 17 pranešimai
Sveiki! perziurejau viska bet neradau tokios uzklausos kaip man reikia, turiu sharan 2001 metu 1.9 tdi 85 kw, ir nezinau ar cia normalu sharanam pavaru svirtis i sonus sunkiai vaiksto, pavaros jungiasi lengvai nuo 1 iki 6, juk svirtis turi atsistatyti kai pastumi i sona pas mane nera taip pastumi taip ir palieka

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
jei pas tave trosine deze tai gal jau patys trosai pradeda trukinet ir sarve kabinasi, bent jau man taip su polo buvo pries nutrukstant trosui :)

nons

nons

Šnekesnis nei dauguma

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 238 pranešimai
Jei gerai tave supratau, tai pasikeisk greičių dėžės tepalus. Pas mane neatsistato prie didelių šalčių, turbut tepalas sutirštėja ir man reiktų prieš žiemą pasikeist :)

saulius87

saulius87

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 17 pranešimai
pas mane ir vasara ir dabar truputi atsalus sunkiai varinejasi svirtis, kiek man sake kad trosine pas mane, reiks ziureti kaip cia susitvarkyti.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sutvarkyti nelabai pavyks, siaip pasitikrinti nera sudetinga, jei turi garaza su duobe tai ten keli varztukai is apacios ir tada bandai klibinti, jei vistiek sunkiai juda svirtis, vadinasi trosai sarve jau dasibaigineja ir gali is anksto pradetis trosu :) nes viena grazia diena bus kaip man kelis kartus kad vaziuojant pasimete :D ir liko tik 3 ir 4 begis, i sona stumiant nebereguodavo

saulius87

saulius87

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 17 pranešimai
dėkuj už informacija, reiks pasitikrinti ir tvarkyti.

saulius87

saulius87

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 17 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna shnapitas :)