Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[NAUJOKAI] pradedame nuo čia...

- - - - -

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
319 atsakymai į šią temą

masterj

masterj

Administratorius

• Administratoriai
  • 3728 pranešimai
Sveiki, naujokai! Būtų labai šaunu, kad visi prisistatytumėte likusiai kompanijai ;) Aprašykite save, savo pomėgius, kuo užsiimate gyvenime ir t.t. :) Taip pat kodėl VW yra geriausias ;D

Visus klausimus užduokite forume. Į privačias žinutes su tech. klausimais neatsakau.  :police:

GIEDRIU5

GIEDRIU5

Pradedantysis profesionalas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 416 pranešimai
Padarykim, kaip ir Kauno temoj - prisitatykim visi :) . As - Giedrius. Mokausi informatikos VU. Dabar treciam kurse. Kolkas bedarbis, bet stengiuosi pakeist sita padeti :D . Patinka automobiliai ir mechanika/elektronika apskritai, grafika, piesimas, modeliavimas, programavimas (jau pradeda nebepatikt, nes atsiskaitymai vien is programavimo), filmai, zaidimai (pc ir stalo), modeliai (popieriniai, plastikiniai),... Vairuoju ketvirta golfuka sidabrini :) . Vairuoju neseniai - reliai praktikos tik virs metu turiu, bet man patinka ir nuolat tobuleju :D . VW klube lankytis pradejau neseniai - pries pusmeti. Bet galiu pasigirt, kad nepraleidau nei vieno susitikimo B) . Pradziai tiek. Susitiksim per meet'us :) .

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
:D reikia pasireiksti... Tadas, MRU studentas neakivaizdininkas, Mokausi Teise... Dirbu firmoij kuri yra susijusi su farmacija... Mano pomegiai, ka cia ir besakyt... masinytes, o jei tiksliau VW, Audi, visos kitos man ne masinos, o BWM isvis wertas tiek kiek 1 centas :@ Antras didesnis pomegis fotografija... :) laiko trukumas gyvenime juntamas labai... Laisvo laiko lb mazai telieka... Vos atrandi minutele uzsukt i cia... :) atkeliavau i cia vasara... :) Pirmoji varuojama masina buvo ziguliukas, kai buvau labai jaunas, pamenu su tevu megdavau pavairuot labai... O jau tikrasis prasidejo nuo 15(be teisiu, Pastumejo draugai :D ) Va tada linksmumas prasidejo ir aistra masinytem vis augo... galiausiai atejo teises, islaikytos perfect ... po teisiu jau buvo praejas noras draskytis... Dabartine masina Golf III... Esu siek tiek karjeristas, todel esu susikoncentrawes pirmam plane DARBAS po to mokslas,o po to visa kita kam lieka truputeli laiko... Todel ir niekaip neapsilankau meete, bet viltis mirsta paskutine... :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
acc, vadinkit tesiog cc. vgtu elektronikas treciakursis. niekur nedirbu. liga automobiline elektronika ir dyzeliniai motorai (mylek viska, kas tarska). tenka laisvalaikiu krapstytis prie audiniu b4, a6, prie dyz. motoro arba prie laidu. labiausiai nemegstu deti signiu :D vazineju posotu. pirma mano masina. esu trenkesis i siena, veliau galu i kazkieno prieki, veliau priekiu i kazkieno gala, ir neseniausiai bruktelejau kazkoki seata, dabar vazineju su palamdytu sparnu. nera laiko ta sutvarkyti. neturiu nei vienos nuobaudos del greicio virsijimo. ir niekaip negaliu dar pasikeist bagazines dangcio, nors ta turiu sveika ir nudaryzta :D labiausiai dabartineje auto patinka jos paprastumas, joje nera jokios elektronikos (cia kaip sasisku fabriko darbuotuojai nevalgo desreliu) kita masina pasatas b4, arba skoda superb. Antras didesnis pomegis - kompai, ju jungimas su kokiu elektroniniu praktiniu deveisu. kaip ir kolega, issilaikiau teises be klaidu. prisimenu pirmas is regitros kompu klases isejau. tuo didziuojuosi. visos mano isvardytos avarijikes buvo del neatidumo, o zala apsiribodavo ibrezimu. O stazas mano jau turetu buti 3 metai. metuose kartais mane galine sutinkt

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
As - Robertas. Mokausi sirvintu gimnazijoje. Dabar 11 klasej. Patinka automobiliai ir mechanika, filmai, zaidimai, rc masinos :) laisvalaikiu dalyvauju autosporto veikloje (sturmanauju, arba pats vazuoju, arba bunu kaip ziurovas ....) Kolkas dar neturiu teisiu tai nevairuoju nieko, bet tikiuosi pirk golfa. :) VW klube lankytis pradejau neseniai - pries pora savaiciu (atrodo), tai esu naujokas cia;). Matosi kad cia gera kompanija, geri zmones :) manau pradziai uzteks;) Gal kada atvyksiu i meet'us jei bus galimybe atlekt :)

Wazaa

Wazaa

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 191 pranešimai
Labas litras :D Esu Giedrius, Vilniaus kolegijos, verslo vadybos neakivaizdinio pirmakursis, dirbu draudimo firmoj. Laisvalaikis, taip pat kaip ir daugumos kitu, yra ribotas, ypac savaitgaliai, tad yra sunku apsilankyti meetuose, bet del orientaciniu atsisakiau visko ko tik galejau ir dalyvavau :) Legaliai vairuoju trecius metus, nelegaliai- gerokai virs 5 metu, o automobiliukus pamilau jau nuo pat vaikystes, dar kai tevai turejao zalia zyguluka su iskeltu galu :D Siuo metu turiu golf 3, tai pirmoji mano masinyte, ja branginu jau 2 metus ir 2 menesius, pravaziavau 100k km, labai prie jos prisirisau ir net nemanau parduoti dar bent 2-3 metus, siuo metu kaipiu pinigeli ir ruosiuosi savo mazylio tobulinimui :) Zaviuosi autosportu, stengiuosi kuo dazniau rasti laiko vairavimo igudziu tobulinimui zvyrkeliuose, nuosaliuose keliuose ar trasoje, tokios treniruotes jau pora kartu kainavo, bet ne karta ir praverte :) . Taip pat patinka piesimas, dizainas, domiuosi aerografija, jos technologija, turiu jau praktiskai viska ko reikia, truksta tik laiko tuom uzsiimti :) VW klubo kompanijoje vaidenuosi menesi su trupuciu ir manau kad laikui begant dazniau pasimatysim meetuose :) Na, kolkas tiek :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
hello, Andrius, 22, gyvenu shiek tiek uzh vln ribu. baiges VU informatika bei pradejes studijuoti VU ekonomika (papildomu studiju programa). Dirbu programuotoju. Priesh gera men isigyjau Passat'a, iki to laiko nieko nevrubylinau mashinose, dbr jau nea taip apgailetina - tobuleju. :) planuoju kada i meet'a atvaryti. tada ir susipazhinsim ;)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Igor(21), mokausi VDA architekturoje ketvirtame kurse, planuoju stot i magistrantura (tai + du metai) pastovaus darbo kolkas neturiu nes mokslai lb spaudzia, o siaip visokios xalturkos.., beje, galite kreiptis kas del architekturos ir interjero dizaino:) vairuoju 2 metus, teises nusipirkau, nes pirma kart neislaikiau vairavimo egzo, kadangi buvo blogas instrukorius pas kuri mokiausi, per 10 uzsiiemimu greiciausiai vaziauvau 30km/h, nes neleido greciau sako pomazu vaziuok... zodziu. Kolkas nebuvau nubaustas uz KET pazeidimus. vairuoju mk3, pries tai turejau mk2, ateity noreciau vw touareg..B) Domiuosi architektura, lb megstu padiskutuoti apie automobiliu dizaina, pakritikuoti, ypac apie tiuninga, kai isivaziuosiu kartais tai sunku sustabdyt:) nors kas del technines auto puses esu visiskai zalias:| dar meetuose nebuvau, bet planuoju atvykt kada. Tiek.

Vytas

Vytas

Nesustabdomas minčių šaltinis

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 538 pranešimai
Sveiki, Vytas as, man 21 metai, nebesimokau jau, nors mokiausi isties idomia specialybe - Autokebulinninkas-dazytojas. Sekmingai baiges mokslus pagal sia profesija ir dirbu viename liepkalnio servisu :) Vairuoju senute 84 metu jetta, stazas dar nedidelis, metukai su virsum. Na, domiuosi viskuo kas susije su automobiliais ir pc zaidimais, megstu biliarda palost, bet vis niekaip neismokstu jo zaist :D Del meetu :) jau buvau karteli, beprotiskai fantastiskai patiko :) todel nenoreciau praleisti daugiau nei vieno meeto :) Tai tiek :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki, as Justinas 21 metukai ;] mokausi MRU neaikivaizdiniam teise ir muitines veikla.. teisiu stazas jau siek tiek virs 3 metu, bet kaip ir daugelis kitu vairuoju jau daug seniau. per siuos metus mano auto parke pabuvojo jau daug masinyciu, viskas prasidejo senutele 83 m. audi 100 :) poto opel vektra, tokia egzotika kaip volvo 460 :D dabar pas paty online audi b4, bet jau metai kaip tete turi nauja golf 5.. smagi masinyte zaviuosi as ja, ir daznai islekiu i miesta pajausti kita vairavima:D kadangi tete mano dirba vw auto centre tai su vw esu neblogai susipazines, dar kazkur sode salininkuose stovi senutelis dedes mk2.. smagiai senukas rieda tik kad 5 begis nesijungia. meete dar nebuves nes uzsiregines dar tik savaite.. siaip esu is alytaus tad daznai ten praleidziu savaitgalius. tai tokios trumpos ziniosB)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki vw nieciai as kestas man 29 dirbu stogdengiu vairuoju jau 10 metu pirmas auto buvo 90 audi vazinejau ilgai kol sikna neatluzo tada nupirkau bulka bet buvo su kaprizais teko atsikratyt gyvenu vilniui dabar draskau b 5 visai nieko traktoriukas gerai kat matoriukas 2 5 tai gerai vaziuoja megstu zvejoti tikuosi greit su jumis susitikt:D:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki as gintaras 27.draugai vadina gintosha.is utenos.dirbu,kaip ir turiu savo versla.megstu golfus.pirma masina kuria turejau buvo antras golfiukas.buvau anglijoj 3 metus ten atsivairavau ivairiu masinu.dabar turiu trecia golfa 2litrai gti.laukiu vasaros darysiu bolida is jo.gerai butu susitikti su uteniskiais.tai tiek

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki, galbut ir nesu naujoke, o gal ir esu (i si kluba istojau liepos pabaigoj), bet galiu prisistatyti idomumo delei. ta va. man 22 m. studijuoju ir dirbu. studijuoju VTVK buhalterine apskaita neakivaizdziai (visa laime, kad paskutinis 4 kursas) ir dirbu apskaitininke vienoje logistikos ir distribucijos imoneje su ypatingai svarbiais klientais kaip VPM, palink, rimi ir t.t. darbas tikrai patinka, bet del lietuvos ekonomikos, po mokslu ketinu palikti lietuva. ziauriai noreciau, nes ateities cia nematau. nors cia lipu karjeros laiptais, bet pabodo klausyti musu politikos nusisnekejimu. nors dar viskas pries akis, bet tikiu, kad mano svajone palikti lietuva issipildys :) na, dabar apie masinas... teises tikrai neseniai issilaikiau. jas isigijau siu metu balandzio menesi. tikrai nenorejau tu teisiu, bet zinojau, kad teises ir masina, kaip mobilus telefonas. nors masina buvau isigijusi 2007 metu liepos menesi. taciau laikinai buvau broliui atidavusi. tiesa sakant, pirkau masina ir laikiausi teises del to, kad galeciau vazinet i darba, taciau didelio noro nera sedeti uz vairo. bet kartais tenka. ir didelio susidomejimo neturiu visa ta technika. gerai, kad yra brolis, kuris ir priziuri mano masinyte :) gaila, kad netaiso, bet elementarius dalykus padaro :) o del meet'u... tai dar ne viename nesu buvusi. nera to laiko. esu uzimtas zmogus, taciau ateityje zadu pasirodyti :) tai tiek apie mane B) sekmes ;)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Laba si pirma ziemos vakara,su tuom Jus ir sveikinu. As Danielius esu anonimimnis alkoholikas.....tfuuu ne ta tema....esu anoniminis savo sunkiai uzdirbtu finansu švaistytojas i visuokias nesamones .t.y labiau linkes i masinos detales.man jau nebe sesiolika net nebe dvidesimt du ir net ne dvidesimt keturi o visi dvidesimt tris ir jau kokius minimaliai penkis metus susirgau ir gan stipriai....liga nepagydoma :( o vadinasi ji kiaurakisenis arba smegenis,kai kazkas ateina i galva bandau realizuoti sia minti,mintis daugiausia sukasi ties automobiliais.tai va paskutinis mano padarytas tai ispirkimas is gero draugo kiaura masina,del ko tai padariau?nezinau dabar sedzeiu ir galvoju....turbut del to kad tai pirma mano svajone (reali,nekalbu apie pamelos anderson glamones (cia buvo mano svajone kai susirgau :@)) ta svajone tai septym9 vw golf mk-vienas raudonos spalvo pagal dokumentus o realybei rudai oranzinis :o (esu pernelyg geras todel zmones gelbeju nuo senu geldu:|) apie politika nekalbu nes neraukiu ir man gyliai dzin,ne ta tema cia,cia ten pat kur pradziai maniau... as vilniaus,del mytu nieko pasakyti negaliu.gal... o gal gal.nu zidziu nezinia.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki as Andrius man 21 niekur nesimokau beveik dirbu krasto apsaugoj siaip mokiausi profkej kebulininku bet meciau nes reik dirbt ir gan reiklu gofyty islaikyt. domiuosi daugiausia masinom ir kas susije su jom arba namie filmus ziuriu ir zaidus zaidziu aisku su tackikem (budamas 60ies zadu zaist su ps24 koki need for speed: highway to galaxy 8:))))))) auto istorija: 1. fiat uno 1,0 ie 3d 50ag,liko nuo motkeles tai taupiau ir vazinejau iki teisiu gavus jas jau is jo nieko nebuvo like tai autais vazinejau, 2. fiat uno 1,3 turbo i.e. 3d 115ag ~750kg jis buvo visas supuves noreja restauruot bet neuzteko litu ir laiko bet buvo ziaurus zveris su dabartiniu 2,9 ne per kur tokio neitu paimt, bet teko atsikratyt kad ir kaip gaaila buvo 3. VW golf MK2 1.3 3d forsuotas unlimited ag, nezinau kas jam buvo daryta bet reta 2ltr pries ji pasokinedavo, nebuvo ribotuvo tai 4 begiu 190km/h lengvai. pardaviau nes reikejo pakeist 3 guolio skirstymo dangteli 4. VW golf MK VR6 2,9 syncro 190ag 5d vazineju ir pilu, zadu sukisti maziausiai tiek uz kiek pirkau ir dar turbo pastatyt nu bet cia anksciausiai pavasary kazka pradesiu daryt 5. sekanti bus jau 1is4 bet dar reik dagyvent TAI TIEK

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki..Esu MirkA man 23metai.Sio metu dirbu autokrautovo vairuotoju,vairuoju 5 tonu agregata:D:D:D Pradejau vairuot nuo 14 metu pirma masyna Opel kadet 1.6l nu tikras cerepas:D...poto Honda civic 1.5 nu ejo neko nepasakysi:)turejau dar golfuka II 1.6 bet aparatas buvo geras...poto bulka:)nu o dabar Passata 91m.pabaigos 2.0l DOCH 16V.esu patenkintas sita masyna.Gal kas gali duot apie ja informacijos buciau dekingas:)Hobbis yra sportas visa sporta megstu ir praktyskai zaidziu...:D Nu tai tiek

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sweiki esu Sergej 19m. senai uzsiregines apsilankau cia kai galiu nes mokslai dali laiko atima...studijuoju informacijes sistemos laisvalaikis su draugais kur plote ar su masina vazinejimas. pirma masina kure mokinaus vaziuoti tj moskvicius xD poto bonus up kaip sakoma ir pagaliau isigyjau savo zveriuka golfa 3 dysel POWER tik daba remontuojasi biski nuo praeitu savininku :\ bet manau iki nauju baigsis remontai ir pagaliau megausiuos =]

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki gyvi, esu Rolandas, 22 m. man. Esu kaip ir naujokas, nors uzsiregistraves pries kazkur puse metu:o mazai tenka apsilankyti siame klube, vis laiko stoka, studijuoju neakivaizdziai VGTU III kurse, dirbu atsakinga inzinieriaus darba;) Megstu zvejoti, iskylauti, paneles dar megstu:D ir znoma automobilius:p Tei va, vairuoju VW Sharan 1998 metu, VR6 2.8 Syncro, suzeminta pakaba, sportinis filtras ir t.t. Masina labai praktiska, biski neekonomiska tik, ramiai vairuojant ~12l 100km Turejau pries tai MB 190E 92m 2.0l benza, neblogas buvo kadaise, dar visai neseniai MB 220E 97m. super masiniukas. Na manau kolkas apsistosiu ties sharanu, viska jam sutvarkes, tai db kaip ir gaila butu parduoti...:P Vairuoju penktus metus jau, turejau viena avarija menka, silpnai ibreze moteriske man:) dar buvau netycia i griovy ivaziaves:D:D:D:@ baudeliu pamokejes (ka padarysi kad zaliukai mane megsta) meet'ai, na meet'e dar nesu buves, bet manau kitais metais teks apsilankyti;) kolkas iki visiemsB)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki, Alex 23 m. Dirbu vairuotoju su sunkvezimiu. laisvalaikiu varineju su golfuku 3 TDI sieip patogus masiniukas plius ekonomiskas. :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki ;) Danielius,23 m. dirbu VRM sistemoj. esu naujokas klube. meetuose nebuves,bet busiu butinai ir su visais susipazynsiu. vairuoju passata 1.9TDI ir tai pats geriausias turetas automobilis. VW-jega.