Peršokti prie turinio

Nuotrauka

sveiki AŠ NAUJOKAS..

- - - - -

• Prisijunkite norėdami rašyti atsakymą
269 atsakymai į šią temą

iDog

iDog

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 4068 pranešimai
:) dabar uzmaciau visai nepazystamu nauju ir aktyviu zmoniu musu buryje.. :) taigi manau butu visai neblogai kad visi mes parasytume kelis sakinukus apie save ka veikiam ar panasiai.. emm.. nju jo butu KUL.. ne ir vaikinai savo bb nepamirskit matmenu.. ir bukit ramus kad CAKO JIS GERESNIS VISAIS ATZVILGIAIS :D

P.S. NO SPAM

as apie save.. emm.. Mindaugas.. paprastas eilinis kaunietis klube atsirades pries metelius.. :) siuo metu neklubo veikloj veikiu nieka.. gadinu masina savo :) o siaip gyvenime pagal specialybe esu interjero dizaineris.. zodziu jokiu sasaju su automobiliais :) istikro tai labai kul kad kazkada pasinaudojau google ieskodamas kazkokiu daliu savo masinyciui ir atradau sita draugu ir kolegu buri.. jegu jega.. :) :D

Kilbukas

Kilbukas

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 160 pranešimai
  • Apskritis: Kaunas
  • Vardas: Irmantas
  • Lytis: Vyras
Sveiki, as Irmantas ( Kilbukas ). Darbo dienom dirbu :) o laisvalaikiu veikiu bet ka. Vairuoju VW Passat B5 '97m 1.9 TDI, kuri nusipirkau pries savaite. Siaip tai net neisivaizduoju ka butu galima dar parasyt, nes klubo narys esu kaip ir pirma karta :)

Juodulys

Juodulys

Nacialnikas

• Forumiečiai
  • 1722 pranešimai
  • Vardas: Vaidas
Sweiki as Vaidas :) Seip darbo dienomis dirbu :) esu amzinas studentas kuris niekaip nebaige moxlu :D Laiswalaikiu megstu nueiti i garaza ir kaska pasikrapstyti prie masinos,o ape tai kad jauwisa alga i masina sueina tai jau nesneku :D:D Wairuojiu VW Golf Mk3 95m 2,0L benzas 85 kw, (beja golfis amerikanskas )B):D klubo narys jau esu gal 3 ar keturios sawaites iki sios dienos jau spejau 2 juose meetuose sudalywaut :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki,as esu Airida,kolkas ieskau darbo ir dabartine mano specialybe-mama:D:@Vairuoju golfyti 95m TDI:DLaisvalaikio turiu nedaug,todel dazniausiai leidziu namie,su vaikuciais:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveikuciai, as Ernestas klube kokia pora savaiciu. Tevas dar vaika bare <jei blogai mokysies teks soferiu but> tai va mokiausi blogai;) darbo dienomis dirbu, laisvalaikio turiu mazai, esu autofanas nuo mazens tik galimybes labai jau ribotos:) turiu seima pokolkas nepadidejusia, pries pusmeti pakeiciau bolida, dabar vairuoju vw golfIII raudona universalaTDI 90ps. Tikiuosi pas jus surasti bendraminciu. Su pagarba visiems:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Esu Tomas is Kauno, dienom dirbu, vakarais laisvas laikas! Vazinejau Golf 81 m. cabri 1.8 DOHC daba biski rekonstruoju perdarau i 1.8 GTI I meeta dar neturiu kada atvaziuoti sutampa su kita veikla ir dar neturiu su kuo :) bet stengsimes kuo labiau pasiekti jus ketvirtadieniais :) Ate...

Pero

Pero

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • 2265 pranešimai
  • Vardas: Julis
Julius Pero klube nuo pat jo ikurimo (vienas is dvieju teveliu :D ) vazineju su ta pacia Vento GT pilka su kuria ir istojau i VW klubo gretas pries tai tureta pirmoji auto buvo Jetta mk2 1.6 karbiuratoriukas toliau Citroen Xantia 92m 1.8i ir dabar kaip jau minejau Vento 92m GT 2.0 85kW o dabar :D
new VW Vento 93m VR6 + daily BMW E28

emmm kas cia dar ... dirbatis studentas neakyvaizdininkas neuzilgo zadu gauti telekomunikaciju inzinieriaus bakalaura :@

dirbu www.atea.lt

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sweiki as andrius ( pumis) seip dirbu neblogam darbe bet kol nebaigiau mokslu nk daugiau aoie ji negaliu pasakyt :) tik tiek kad smagu ir prisiziurau iwairiausiu waizdu :) seip nesenia cia ir esu :) bet wisai patinka:) turejau mk3 golfa sawite laiko sudauziau paskui turejau mk2 kuri aplansciau ir paskui jo aplanktymus padidino nonac :) bet tai nk dabar turiu mk3 1.9td kuri pirkau pries sawite :)

rimwist

rimwist

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 22 pranešimai
  • Vardas: Rimvydas
Esu Rimvydas , dirbu geodezininku gyvenu zemkeje ,pirma masina buvo golfas II 1.6d ,atvazinejau 7 metus, dabar passat b4 , pomegiai ginklai ir autoaparatura (aparaturos kaina jau 2 kartus virsijno masinos kaina:)) )kas 2-3 ketvirtadieny apsilankau meete, dabar biski daugiau laiko atsirado tai busiu dazniau!B)

Rokas

Rokas

Profesionalas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 453 pranešimai
  • Vardas: Rokas
Sveiki as Rokas, vairuoju 3metus tapacia VW VENTO 93m 1.8mono 66kw raudona BOM-866:D siaip dirbu, gyvenu kaune, visas laisvas laikas automobiliui, nera detales kurios nebuvau isardes:D visi darbe lazdavoja del greiciu deziu "-e rokai ar nelaikas pakeist deze", nes dbr garaze jau guli 5vnt per 3m:D nu nelaiko man jos. viska dariaiu kad nebutu panasi i pencininku automobili kokia ir buvo kai imiau nuo tralo:D niekad nemacius serviso, darausi viska savo rankom,nebent kai reikia ratu suvedima atlikt tada i eolta:) pavasari buvo sudauzytas priekis, draudimas nurase kaip nevaziuojanti ir ismokejo LT, po 3dienu vel vaziavo:) beliko perdazyt normaliai... pamises del VENTO :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Martynas, mokaus KMU, greitai pradesiu dirbt, galesit atvaziuot naktim i budejima mano paprikolint palei reanimacijos langus :D :D Vairuoju barskuti MK4 110kw D. Tai tiek :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Esu Laurynas, gimiau ir gyvenu Kaune. Šiuo metu studijuoju Vilniaus universitete (VU KHF), taip pat Kaune. Kolkas pastoviai nedirbu, tik šiaip nesamonėm užsiiminėju, nuo buvusios madingos statybininko profesijos iki vairuotojo :D Pomėgiai, žinoma, automobiliai beabejo man mieli ir seni automobiliai, aparatūra, muzika, slidinėjimas, kelionės ir kitokie ekstremalūs dalykai :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki as Vygantas. Kaune gyvenu jau 3 metus, nes cia studijuoju KTU, specialybe informatikos inzinerija ir galiu patarti jei kas galvojat i ja stot tai nestokit :D Ateiti taip pat planuoju gyvent kaune, sheip kiles is marijampoles. I kluba istojau pries beveik puse metu irgi kaip kazkas minejo netycia radau googlej :) Siuo metu vairuoju vw passat b4 tdi, ji turiu jau puse metu, anksciau turejau vw golf 3 GTD, buvo tikrai grazus automobilis, kuri veliau "padailino" atgrubnagiai vagys, o parduoti teko del dideliu kuro sanaudu. Laisvalaikiu megstu buti su draugais bei vazinetis visur kol nepasibaigia kuras ir pinigai :D Kol kas esu dalyvaves tik vienam meete (pries dvi sav nuo dabar kai rasau), ten tikrai patiko, linkmsi, bendraujantys zmones, tikrai atvaziuosiu dar (tik siuo metu labai mokslai spaudzia tai nelabai ir pavyksta) na ir bandysiu uzsitarnauti tikrojo vw klubo nario varda kad ir kiek tai uztruks :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki :) teveliai pavadino mane Irmantu :) ir isugde meile vokiskiems automobiliams :D o ju buvo : vw Golf II 87m, (baltas golfytis dviduris buvo labai mylimas nes pirmas mano auto :P bet kai perleidau jy broliukui y jy atsitrenke girtas pacanas su mazda 626 ir is masiniuko nieko gero neliko aciu dievui broliukas atsipirko tik isgasciu :) ) audi Coupe 90m, ( uzsidirbus siek tiek pinigelio sugalvojau nusipirkti siek tiek sportiskesny auto :P bet kai pabuciavau peugeot 605 y prieky sutvarkes pardaviau) mb 123 78m, (su siuo masiniuku vazinejau tol kol remonte stovejo audi :D nupirktas uz 600 lt po triju menesiu uz tiek pat parduotas :D ) vw Golf II 91m, (nuostabus dviduris automobilis iki siol jis pas mane (na tam tikram laikui perleistas mamai B) ir juo dabar dziaugiasi ji sita golfyti zadu tureti amzinai :D ) vw Golf IV variant 2001m, 1.9 TDI 85 kw mano kasdiene masinyte labai juo patenkintas ir tikrai dziaugiuosi kad tai GOLFAS!!! :D ) netolimoje ateityje labai noreciau ir planuoju (kai turesiu savo garaza) ysigyti vw caddy iki 92 metu gamybos ir padaryti is jo kazka grazaus :P apie save :) gimiau jurbarke o nuo sesiolikos metu blaskausi po lietuva Vilnius Taurage Kaunas tikiuosi siame miestelyje ir apsistoti ilgesniam laikui nes cia sutikau nuostabia mergyte ;) domiuosi automobiliais ir muzika juose :D esu darboholikas turiu megstama darba ir autoholikas nes turiu megstama Golfa :P ir turiu viena didele silpnybe GERAM LIETUVISKAM ALUI :@

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
ka cia bepridursi esu Donatas gimes tarp klaipedos huliganu ir graziu paneliu. Taip gavos kad blaskaus kaunas klaipeda... niekur nesimokau nieko nedarau. specialybe automobiliu paruosejas dazytojas. tai kankinu savo sveikata su dazais jau kokius 4 metus.Ta paty ir dirbu. vazineju su b5 traktoriuku juodu. meetuose buvau tik pora kart kai tik buvo laiko. tai tiek. jei kas domina del kebulo visada galiu patart padet ir tt

Spynius

Spynius

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 186 pranešimai
  • Apskritis: Telšiai
  • Vardas: Jonas
Sveiki esu Jonas :) Vairuoju PASSAT B3 raudona sedana 1.6 TD 59 kW :) Siuo metu mytuose bunu kai pasitaiko proga, o taip blaskausi po visa Lietuva. Jei domina smulkmenos rasykit i PM ;):D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki as Edwis, is klaipedos, bet jau metai kaip kaune uzstrigau....:D siaip dirbu ,dalis algos iseina ant mentu islaikimo uz ramu vazinejima....:D:D:D siaip nera kaveikt ,tai butu smagu sudalyvaut kur.... ;) tuopaciu susirast pazistamu ir kaune...B) siaip vairuoju GOLF 4 V5 2.3 varikliukas....

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Labux, as Gedas (ged2kas) :D Gimiau ir augau Kaune, o kai baigiau mokslus emiau bastytis po marga pasauli...teko gyventi JAV, pastaruosius 3.5 metu gyvenu Airijoje. Netrukus jau busiu LT, cia zadu grizti i savo mylima Kauna ir baigti visas klajones...tuomet butinai apsilankysiu ir klubo meet'e! :) Esu turejes vw golf mk3 tikra zveri (1.4 benzas 55Ag), siuo metu vairuoju Mexikonu gamybos Bora su smagiu 1.8T varikliu :@ Laisvalaikiu stengiuosi daug keliauti beja taip pat duomiuosi auto aparatura bei kaip ir visi tikri kaunieciai myliu musu Zalgiri bei skaniausia pasaulyje lietuviska alu :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
svejki, esu Briga :P:D augau kns rajone, ten dar vis ir gyvenu :D :@, nuo mazens lb megau masinas, domejausi, vazinedavau su teciu ir dede po visa lt :) ajsku issilaikiau tejses ir nebepalejdziu vairo nei vienos dienos is ranku :D visi turi pomegiu, taj va mano hobis ir pomegis vairuot, tik tajp atsipalaiduoju :D noriu profesionalo teisiu, nerealiai noriu vairuot furas B) gal jum atrodo juokinga ir tai ne panaj toks darbas, bet teveli turiu furista, dar neturedama b kategorijos vairuot fura jau mokejau... :D:@ megstu keliones, vien keliaudama su teciu apvaziavau visa europa B) vairuoju golfyti 97m...pirktas lt is salono o neparvarytas is kazkur, tajp kad juo pradeta vaziuot tik 98 viduri:) 1.6 benzas, 74Ag, tai va zodziu esu bendraujanti, draugiska... lb dziaugiuos kad suradau bendraminciu siam klube, nes ir ateiti zinau kad jej kejsiu auto taj tik i vw :@

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki, esu Daumantas siuo metu studenciokas pirmo kurso, zadu but keliu tiesimo inzinierius :D pries tai gyvenau stakliskese kur snapsa gamina :D o dabar kaune apsistojau kolkas :) tai va turiu trecia golfuka dyzeliuka :) siaip megstu garso kokybe automobilyje tai ir pas save si ta dares kad graziau butu :) aisku patinka kada masina grazi ir tvarkinga :)suzinojes is draugo kad yra toks klubas iskarto uzsimaniau pas jumis apsilankyti, pirmas kartas labai patiko nes maciau kad visi draugiskai bendrauja, o tokia kompanija man labai patinka:);):DB)

0 forumiečiai (-ų) skaito šią temą

0 forumiečiai (-ių), 0 svečiai (-ių) ir 0 anoniminiai (-ų) forumiečiai (-ių)