Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → Kokia sankaba rinktis?

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
7 atsakymai į šią temą

waideliukas

waideliukas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 25 pranešimai
Planuoju keisti smagrati su sankaba,svarstau tarp veleo vienmasio ir luk dvimasio,ziuriu kiek zmoniu tiek nuomoniu,skirtumas tarp ju 60e tai idomu ar cia ta vieta kur galima sutaupyti.Pas mane simtomai:silpnas barskejimas lyg ir is smagracio stovint,vaziuojant sunkiai begiai persijungia jeigu iskart meti,ismynus reikia pora sekundziu laikyt ismynus tada svelniai persijungia,ir nezmoniska vibracija visos masinos pajudant pirma pavara,antra irgi jauciamas bet silpnesnis o nuo 4-6 begio viskas tvarkoje. Klausimas: Jeigu det deveta is kokiu masinu tinka vienmasiai?(jeigu taupyti) Kokios mintis apie valeo vienmasi ir Luk plaukiojanti? aciu uz info. AUTO: VW TOURAN 74 kw AVQ TDI 2004m.

ldalius

ldalius

Vienas iš geriausių forumiečių

• Moderatoriai

• 4745 pranešimai
būtų čia mano mašina, tai sau dėčiausi vienmasį smagratį ir man būtų gerai, bet kai dabartiniai vartotojai reikalauja iš mašinų maximum komforto, tai tada tik dvimasį. Yra visokių gandų ir teigiamų ir neigiamų su vienmasiai variantais, bet iš savo praktikos negaliu pasakyt nič nieko, nes kol kas kiek esu perdaręs, tai buvo senesni modeliai su senais TDI varikliais. Visi kol kas patenkinti (arba man nesako) O internete, kur 90 procentų rašinėja 18-22 m jaunimas, tai visko prirašo ir vibracijos jiems trukdo gyvent ir pasitrukčiojimai pradedant važiuot ypač atbuline pavara. Kiekvienam savo. Kai mano vairavimo praktika prasidėjo nuo moskvičių ir žigulių, tai man bet koks variantas tinka ką turiu šiandien

waideliukas

waideliukas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 25 pranešimai
Va atsakimas aiskus,teko paciam vaziuoti su valeo komplektu vienmasiu,jokiu pasaliniu defektu nepastejau,tik pasiskaites forumo sunerimau,galvojau gal kaip kam pasiseka:)

kiruxxx

kiruxxx

Šnekesnis nei dauguma

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 207 pranešimai
i bora isideau vienmasi komplekta ir jokiu trukciojimu nieko nebuvo o su senu dvimasiu tai net panele kilnojosi :D valeo pas mane buvo, tik buvo viena beda, sankaba perdaug ismindavo ir liesdavo plunksnas i spyruokles tai ant pedalo varzta reguliuojama idejau kad iki dugno nenuspaustu pedalo :D ir neturejau jokiu problemu

gtr

gtr

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 61 pranešimai
O yra skirtumas tarp 3 golfo ir 4 golfo sankabu (66kw) su vienmasiais? Jei noriu det vietoj 81kw sankabos. Ar tik kupiuru skaiciumi skiriasi? Ir kokios nuomones apie paprastus devetus sankabos komplektus? (sorry uz svetima tema)

waideliukas

waideliukas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 25 pranešimai
Sankaba pakeista i vienmasiu smagraciu.Jokiu pakitimu.Kaip vaziavus taip vaziuoja be jokiu trukciojimu ar panasiu dalyku.Atbulomis parkuojantis gal minimaliai ir jauciasi vibracija,bet del tokios smulkmenos nesu sau galvos.Aciu uz patarimus.

kiruxxx

kiruxxx

Šnekesnis nei dauguma

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 207 pranešimai
3 golfe ir nera jugi teb trukciojimu tai taipat ir bus 4 golfe. kazkur buvau rades kad is keliu ten varikliu tipu padaro sankaba is 3 golfo i 4 ar 1.8 t db neatsimenu ir viskas veikia bet dek komplekta iskarto nauja. http://www.ebay.co.u...=item1e72e428fb

waideliukas

waideliukas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 25 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna ldalius :)