Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → 1.9 TDI 74 KW 6 bėgiai smagratis

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
6 atsakymai į šią temą

GedasSa

GedasSa

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 15 pranešimai
Laba diena :) turiu bėdą. Užkuriu mašiną ir barška kažkas po kaputu, kai išminu sankaba garsas dingsta, kai atleidžiu sankaba vėl barška. Bet taip būna ne visada, kartai užkuriu ir jokio garso. Kai turėjau Audi a6 ir kai parėjo smagratis tai iš vietos išvažiuojant vibracijos būdavo, o čia niekas nevibruoja tiktais barška. 1 kls. ar tai tikrai smagratis? ar galima jį pakeisti į paprastą neplaukiojanti? ar galima ji kažkaip suvirinti (girdėjau kažkur kad taip daro)? ir nuo kokios auto reikėtų dėti paprastą smagratį? jo naujo nereikia pirkti ar ne? (kiek girdėjau paprasti smagračiai neužmušami?:)) ir kokią sankabą pritaikyti? 2 kls. kadangi turiu problemų dar su antifreezo dingimu (antifreezą išpučia per išsiplėtimo bakelį) tai dabar remontuosiu variklį. nuimsim galvą ir panašiai. (ar kas nors manot kad gali būti ne tame problema dėl antifreezo išputimo per bakelį?) tai gi kls nr. 2 ar kol remontuosiu galvą ir taupysiu kapeikas smagračiui gali nulėkti smagratis ir išmalti pvz greičių dežę?

ldalius

ldalius

Vienas iš geriausių forumiečių

• Moderatoriai

• 4744 pranešimai
jei jau kelsi galvą, tai nesunku bus ir bloką išsilupt ir tikrint sankabos būklę. Pinigų kainuos

GazuoKasdienTdi

GazuoKasdienTdi

Pradedantysis profesionalas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 433 pranešimai
jai jau pucia lauk ,nieko daugiau nebus, teks imt galva. man be apkrovos nepusdavo. probke nauja bandyk det dar pavaziuosi

GedasSa

GedasSa

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 15 pranešimai
tai aš važinėju jau metus. Pravažiavau 18 000 km. Bet sakau reikia susitvarkyti. beje apie kokia suma šnekam? sako man draugelis, kad jeigu nieko labai su galva nereikės daryti tai į 1000lt sutilpsiu o jeigu bus veiklos tai ir 2000lt gali prireikti... realu?

ldalius

ldalius

Vienas iš geriausių forumiečių

• Moderatoriai

• 4744 pranešimai

GedasSa parašė:
tai aš važinėju jau metus. Pravažiavau 18 000 km. Bet sakau reikia susitvarkyti. beje apie kokia suma šnekam? sako man draugelis, kad jeigu nieko labai su galva nereikės daryti tai į 1000lt sutilpsiu o jeigu bus veiklos tai ir 2000lt gali prireikti... realu?

realu nuo 350 iki 600€

GedasSa

GedasSa

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 15 pranešimai
istorijos pabaiga. smagratis pakeistas į neplaukiojanti pakaitalą VALEO. Smagratis 330eur ir 90eur keitimas. Truputi vibruoja kai iš vietos pajudi, bet tai jau žinojau, kad gali taip būti dar prieš pasirenkant šį smagratį.

GedasSa

GedasSa

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 15 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna ldalius :)