Peršokti prie turinio

CB (civilinė banga)

- - - - -

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
16 atsakymai į šią temą

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki volkswaginiečiai marijampoliečiai. :)

Ar nenorėtumėt ne tik pamatyt kolegą mieste ar kur nors kitur bet jį ir užkalbinti visiškai nemokant už minutes? :D

Kaikuriuose užsienio šalyse yra taip vadinamas "traffic radio", šis radijas informuoja apie eismo salygas keliuose ir pan. Lietuvoje yra susikūrus CB radijo bendruomenė kurios nariai dalinasi informacija apie kelių salygas, avarijas, spūstis, angelų sargų lizdus, padeda paprašius pagalbos ir t.t. Arba tiesiog pasišneka bet kokiomis temomis. Žinoma tai yra labai patogus dalykas ir užmieščio keliuose. Daugiausia šios bendruomnės atstovų aišku rasime tik didžiausiuose Lietuvos miestose, bet mažieji ir ta linkme gali judėt.

Marijampolėje yra ne viena lengva mašina su "špagom" ant stogo bet visi tradiciškai sėdi "fūristų" kanale, o oficialiai miestų dažnis yra 19FM

Tad aš norėčiau pakalbint ir marijampoliečius prisijungti prie CB bendruomenės, taip sudaryti vairuotojų tinklą kuris padėtų patiems ir kitiems kelyje.

Daugiau tikrai naudongos informacijos yra www.cbforumas.lt Klauskit drąsiai ten esančių žmonių, jie draugiški, padėjo man - padės ir jum.

O čia video "užkabinimui" :D

P.S. tikiusi nelabai supyksit, kad pasireiškiau VW forume nors pats vairuoju opel'į, bet aš visitek lieku ištikimas VW markės automobiliui jis buvo pirmasis, geriausias iš geriausių ir jokia kita auto nepakeis mano nuomonės :)

P.S.S. Jeigu tai ką nors sudomintų tai galėsit mane po kalėdų pakalbint mieste su vyšnine vectra B caravan ir su "špaga" ant stogo. :)

Davidolf

Davidolf

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3141 pranešimai
Kaip tik siandien prisiruosiau is draugelio atsimt savo racija reikia tik antena susiveikt ,kandys buvo nukirpe laida ir nupypino Kaune.:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Šaunu! Tai susišūkausim kada mieste. Tik miestų dažnis yra 19 kanalas, FM ruože, PL standarte. Ir kažkokią nežinomą anteną turi mano pusbras, bet geriau pirkt naują ir prašyt, kad suderintų su racija. Suderinimas būtinas. PL - lenkų standartas, jei liaudiškai tai CB'istai šį standartą vadina puselėm arba nuliukais (kartais atrodo, kad jie patys neapsisprendę). Tai man įdomu ar tavo racija turi tokį standartą. Jei ne tai meistrai moka jį nesunkiai padaryt.

Davidolf

Davidolf

• Forumiečiai
  • 3141 pranešimai
Jai tiesa pasakius mano ta racija caro ruriko laiko nes dar maciau lygtais uzrasas yra made in west germany :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
A.a.a. Tai nė nežinau. Investavus 200-300lt gali įsigyt komplektuką naujokui. Už savo 200lt mokėjau, naudota racija su antena. O naujos už tokią kainą tai tik stotelės, neblogos - TTI, o geriausios - President. Antenos įvairios, apie 100lt - neblogos. Įgrežiamos geriausios, bet kadangi gaila kėbulą grežiot tai mano nuomone - magnetinė. Bet yra įvairūs kronšteina kurių dėka išvengiama grežiojimo.

Davidolf

Davidolf

• Forumiečiai
  • 3141 pranešimai
Pabandymui antena pasiimsiu sioke tokia ir pasiziuresiu kaip ji ten veikia kiek ar ne

D3agle

D3agle

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 9 pranešimai
parekauju as ir kartais 19fm, bet kaip tyla taip tyla :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Reikia pritraukti daugiau žmonių, kad 19fm nebūtų tylus.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Na, ar yra marijampolėj VW gerbėjų su antenom?

D3agle

D3agle

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 9 pranešimai
yra yra :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
kuriam dažnį būnat ? vakar rėkavom, niekas neatsakė ;/

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Buvau truputį pamiršes šitą forumą :|. Šiaip miesto info kanalas 19FM, aš būnu "online" kiekvieną vakarą maždaug nuo 19val. iki 21val. Tuo laiku mane prisišauksit. Šiandien buvom trys antenuoti susitikę kurie susikalbėjo per 19FM ir gyvai pabendravom. Tad kuo mūsų daugiau tuo geriau mums patiems, žinosim kur koks ekipažas stovi, kur avarija ir pan. Marijampolėj tikrai daug antenuotų matau, bet 19fm aktyvumas nedidelis. Pagrindinis minusas, kad kas įsijungia 19fm, o ten tylu būna tai ir išjungia jį. Ir tokiu būdu prasilenkia su kitas ir nepopuliarėja šis kanalas...

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Jei kas norėtų pasikonsultuoti dėl CB ar šiaip pabendraut tai šiandien (26d.) 19val ant rimi turėčiau būt su pora bendraminčių. Visų laukiam. Kad mus rastumėttai greičiausiai bus du caravanai vectros su antenom, viena trumpa kita ilga. :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
nuo kada cia vw vectra pradejo gaminti?

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Paskaityk aukščiau. Pirmą mano postą. Paminėjau, kad buvau VW savininkas, fanas ir esu toks tik, kad mašina visai ne VW (aplinkybės taip susiklostė)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
aisku. prie CB ir as prisijungiu zalias saranas su laaabai didele antena:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Tai mieste visda įsijunk 19FM kanalą. Kuo mūsų daugiau tuo mum geriau, daugiau ir tikslesnė informacija. Aišku suprantu, kad gal ir nuobodu būna tylą girdėt, bet tai kol kas neišvengiama. Kai mūsų bus daug tai ir tylos neliks, tiesiog reikia neapleisti 19FM kanalo.