Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → Dėl amortizatoriaus atraminių gumų

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
11 atsakymai į šią temą

VWTDI19

VWTDI19

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 37 pranešimai
Sveiki, Aš savo plieninį žirgą remontuoju ir remontuoju, galo nesimato :D. Taigi šį kartą mane domina, ar išeitų kaip nors pasikeist vw golf mk3 tdi priekinių amortizatorių atramines gumas, nenuėmus amortizatoriaus, na vienu žodžiu, kad neišregulioti ratų išvirtimo-suvedimo? ir kaip tai padaryt, jei galimas toks variantas? :) Ačiū, atleiskit jei kausymas kvailas :D

ldalius

ldalius

Vienas iš geriausių forumiečių

• Moderatoriai

• 4745 pranešimai
pavyzdžiui aš ne tik golfams bet ir šaranams pakeičiu atramines gumas neišėmęs amortizatorių jei labai to noriu

VWTDI19

VWTDI19

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 37 pranešimai
Opa :). Idaliau gal galėtum papasakot plačiau. Aš galvočiau taip: nuleides mašiną sutraukių spyruoklę, atsuku amortiką ir pakeliu tada auto ir išimsiu atramines, ar taip pavyktų? :)

ldalius

ldalius

• Moderatoriai

• 4745 pranešimai
tavo koks variantas atraminių ar kur guolis kartu su atrama eina ar kur guolis atskirai, o tik guma užsideda ant viršaus?

VWTDI19

VWTDI19

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 37 pranešimai
Idaliau, gėda prisipažint, bet nežinau, dar neardžiau :D, gal galėtum papasakot kaip vienu ir kitu atveju reiktų daryt, kai pradėsiu ardyt pamatysiu :)

ldalius

ldalius

• Moderatoriai

• 4745 pranešimai
vienu atveju nori nenori teks imt amortikus, kitu atveju tik viršutinę veržlę atsuki, pasileidi amortiką su visu kelmu ir pakeiti gumą

VWTDI19

VWTDI19

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 37 pranešimai
O sakyk, yra galimybė nuėmus amortiką jį įstatyt taip, kad nereiktų išvirtimo per naują daryt? Neseniai dariau tai labai nesinori vėl :)

ldalius

ldalius

• Moderatoriai

• 4745 pranešimai
seno tipo lėkštelės didesnės viršuje, o naujo tipo mažesnės. Aš atskiriu vos pamatęs

VWTDI19

VWTDI19

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 37 pranešimai
Aišku, bandysiu. Jei reiks lupsiu su amortu :). Ačiū tau Idaliau už pagalbą :). Blemba būtum arčiau tai savo golfą tik pas tave varyčiau :)

ldalius

ldalius

• Moderatoriai

• 4745 pranešimai

VWTDI19 parašė:
O sakyk, yra galimybė nuėmus amortiką jį įstatyt taip, kad nereiktų išvirtimo per naują daryt? Neseniai dariau tai labai nesinori vėl :)

jei sujudinsi tuos du varžtus - atstatyt išvirtimo nepavyks jei dirbi pirmąsyk.

Yra dar vienas būdas - atsuki granatos veržlę, nuimi stabdžių suportą, atjungi šarnyrą nuo stebulės (tik ne iš šakės trijų varžtų), vairo traukę jei yra abs daviklį atjungi ir su visa stebule išsiimi amortiką. Tada daryk ką nori ir atgal idėjus išvirtimas nebus pasikeitęs

VWTDI19

VWTDI19

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 37 pranešimai
Ačiū, tas antras variantas kažkaip labai jau sudėtingai skamba :D, šeip ar taip gal kuriuo iš patarimų pasinaudosiu :). Tikrai pagelbėjai :)

VWTDI19

VWTDI19

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 37 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna ldalius :)