Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → golf IV Keleivio dureles

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
5 atsakymai į šią temą

ryckassz

ryckassz

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 14 pranešimai
Sveiki, kaip atidaryt dureles nereguoja nei i rakta nei i signalizacija, nei is lauko nei is vidaus, ar imanoma atidaryt kokiu nors tai budu ?

viliux112

viliux112

Nesustabdomas minčių šaltinis

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 547 pranešimai
o pries tai nutinkant darei ka nors durelem? jei ne tai tiesiog turesi lupt abloske, imt skarda ir drastiskai sulauzyt spyneles el dali. dar gali paziure vairuotojo dureles atsidares ir ta guma, kuri dengia pravotke nuo stoikes iki dureliu, nuemes paziuret ar nenukasti laidai.

ryckassz

ryckassz

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 14 pranešimai
dariau buvo issokes troselis is lauko neatsidare, tai buvau isemes sirdutes istaciau , viskas kaip ir tvakoj darinejos , po signalkes uzrakinimo nebeatsidaro neprokur dabas toks jausmas kad neuzkabina kasko lengvai visas traukinejas

viliux112

viliux112

Nesustabdomas minčių šaltinis

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 547 pranešimai
o tu iskabink ta troseli is rankenos ir pamatysi kaip atsidarys is vidaus durys, nes dabar yra per daug isitempes troselis ir jis neleidzia spynelei atsirakint ;) buvau ir as taip papuoles :D. Tiesiog dabar paimk, truktelk dureliu rankena ir isnerk troseli, ir leisk jam ikrist i pacias dureles (nepergyvenk, poto lengvai istatysi atgal) ir kai statysi atgal, ziurek kad nebutu isitempes.

ryckassz

ryckassz

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 14 pranešimai
taip ir buvo , bet iki kol supratau jau buvau viska isardes ir apsifke ir stikla su metaliu ir spinele istraukiau o pasirodo trosenis per imtemptas, viskas dabar puikiai veikia !

ryckassz

ryckassz

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 14 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna viliux112 :)