Peršokti prie turinio

NAUJOKAI spauskite CIA

- - - - -

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
216 atsakymai į šią temą

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Labas visiems katik prisijungusiems (ir ne tik) prie vwklubo panevezieciu forumo. Kad butu lengviau bendrauti as manau kekvienas naujas zmogus galetumet cia prisistatyti ir trumpai papasakoti apie save pvz. amzius, kuo uzsima laisvalaikiu ir t.t. Taip manau bus lengviau ir naujiems ir seniems dalyviams susipazinti. As pats siuo metu esu Panevezio apskrities atstovas jei kils kokiu klausimu kreipkites i mane PM reikalui esant tel. nr. gausit asmeniskai:) jei nesulauksit ziniu is manes kreipkites i mano desne ranka Blondi jis manau irgi pades kaip gales:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sweiki! As PASSAS. Reikiamus kontaktus jau turiu :D Siam kartui tiek

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki visi ;) Vardas : Modestas [ Mode ] Amzius : 18 Metu Gyvenamoji vieta : Frankfurt am Main, Vokietija , Kaip bunu lietuvoje bunu Panevezyje . Turima masina VW GOLF 5 2.0 TDI

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Labas:) Vardas Ernestas man 27m. Vedes. Kai nebunu lietuvoje tai gyvenu Tiltagaliuose :D,o kai vietoje tai dyrbu Panevezyje(kol dar toks dalykas kp darbas neisnyko:)).banko saskaitos tuscios tai kodu ir kt. duomenu neurodysiu:P Pirmoji "meile" passat-as 1.8GT ,db vairuoju vento-a 2.0l ir dar nagus tenka "prikisti" prie sharan-o 1.9TDI.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki. Esu Osvaldas is Pasvalio, esu nevedes, bet gyvenu su drauge ir auginame 3metuku sunu Oskara. Siuo metu dirbu, bet tikiuosi nebeilgai. Pomegiai sportas. Vazineju su golf3 gti. Tai tiek pradziai :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
o ce ka visi prisistatineja :) saunuolei :) mane tai senesnieji zino, o naujokai is blondzio turejo suprast kad esu pajuokos objektas :) deja taip nera, mokaus koledze, laisvalaikiu tenka padirbt :) turiu 3 golfa kuri atime sesuo :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Na ka pradedam..... As Lina, man 25 metai esu baigusi kolegija, marketingo vadyba, dabar mokausi neakivaizdziai vgtu verslo vadyba, paskutiniai metai. Siuo metu nedirbu, auginu 2 menesiuku dukryte:). Esu istekejusi jau 4 metai:) Ixius mano vyras:D Vairuoju trecia juoda golfuka. Vairuoju dar neilgai - 6 metus. VW klube lankytis pradejau kai ixius nusipirko passata ir isuko mane i sita reikala:D Pradziai gal uzteks. Susitiksime per meetus B)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki ;) esu Salvijus (salwe) man 22m siuo metu tinginiauju nesenai gryzau is uzsienio :D vairuoju vw vento 1.9tdi :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Malonu matyt kad nauji zmones nepasikuklina ir uzsuka cia:)

Blondis

Blondis

Volkswagen žinovas [1 lygis]

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 589 pranešimai
Hi chebryte, na prisistatysiu ir as :) Mano nikas kaip matote kaireje yra "Blondis" esu mates jau 26 vasaras :D esu paprastas ir labai kuklus vaikis gimes ir auges Panevezyje tai logiska jog vairuoju 3 golfiuka :D

Marius

Marius

Profesionalas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 457 pranešimai
Na, blondis is foto tai visai kitaip atrodo nei realybej :D :D :D Esu Marius, 21 metai, studijuoju. Seimos neturiu ir dar neplanuoju. MK4 mano draugas :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki :) Esu Rūta, man 21 gyvenu panevezyje siek tiek studinu kaune ir db dar siek tiek mokausi papildomai panevezyje.. turiu passateli kuris pas mane atsirado pries 1.5 metuku.. :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki, esu Lauris (sauSAINiz), man 21, nevedes.... megstu muzika (praeita vasara teko dainuoti grupeje TNN, bet kadangi mokausi Vilniuje is grupes isejau), esu is Kupiskio, vairiuoju trecia golfuka, kuri nusipirkau praeita savaite :D :D :D tai tiek....

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki esu Andrius (Maziux993) man 23 gyvenu rokiskyje vairuoju golfuka 3 :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Nu va malonu kad daugeja nariu kurie nepatingi bent forume prisistatyti:)

staska

staska

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 17 pranešimai
Sveiki, esu Staska iš Kupiškio su vw jau 12 metu.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Stazas nemazas:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki esu Vaidaugas (Waidiz) 19m.Is Rokiskio puses:D,Neatskiriamas draugas MK3:@:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
nu va po biski daugeja cia musu:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
net smagu ziuret, o jei dar visi i meeta susirinktu :)