Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Naujokai pradeda nuo cia

- - - - -

• Prisijunkite norėdami rašyti atsakymą
83 atsakymai į šią temą

Kuzia_1

Kuzia_1

Šnekesnis nei dauguma

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 200 pranešimai
  • Apskritis: Vilnius
  • Vardas: Kazys
  • Lytis: Vyras
Sita tema skirta visiems naujokams. Galite trumpai pristatyti save ir savo masiniuka

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki mano vardas Karolis as is ignalinos, turiu masiniuka jau kokius metus ir nusprendziau prisijungti prie kitu vairuojanciu tos pacios markes automobilius.
Aisku as apie masina tik darbar pradedu suzinot pavazinejas ir matau kokie jos trukumai ar pliusai.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sweki bičai, turi golf 2 GT 91metu...Matoras vayja ispudingai, sprotinis filtras, glusakas grazus garsas, kuro sanaudos mazos...Gti palikau su savo mono ip:P:(

Prisegtos bylos (-ų)

• Prisegta byla  hj.jpg   89.24K   0 Parsiųsta kartų

gintosha

gintosha

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2160 pranešimai
tai labai gerai kad norit prisijungti.rasykit 867900577 arba pm ir susimeetinsim.JEI PONAS KUZIA POSTO NEISTRINS.nu jei istrins imsimes priemoniu:D

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
jei buni utenoje kartais tai galim susimeetint.gal iseitu treciadieni tau atlekt i utena.darom meetus vakare:)

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
nu va dar vienas naujas veidas.laukiam meete;)

Kuzia_1

Kuzia_1

Šnekesnis nei dauguma

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 200 pranešimai
  • Apskritis: Vilnius
  • Vardas: Kazys
  • Lytis: Vyras
Gretos vis dideja vw gerbeju.

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
nu naujokai prissistatom:)

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
per kelias dienas aktyvinau gal kokius 5 naujokus ir ne vieno cia nesimato?:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki, aš Povilas iš švenčionių rajono, šiuo metu mokausi utenos kolegijoi, gyvenu taipogi barake utenoi, tad sumaniau prisijunk prie klubo, turiu Golf mk2 1.8 GT , važiuoja puikiai, tiesioginis išmetimas, sportinis filtras, kriokia gerokai:);)

Prisegtos bylos (-ų)

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
matytas golfas

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki, aš esu Dainius iš Ignalinos rajono. Šiuo metu mokausi Utenos Kolegijoje. Nusprendžiau prisijungti prie vw klubo. Aš vairuoju 95m Passata. 1.9tdi, el. paketas, ac, balto perlo spalvos.:)

Prisegtos bylos (-ų)

• Prisegta byla  editas.jpg   560.93K   0 Parsiųsta kartų

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
laukiame meete naujoku

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki. As Ignas. Esu is Utenos turiu VW Golf III 1,9tdi ir nusprendziau prisijungti prie VOLKSWAGEN gerbeju klubo.

Prisegtos bylos (-ų)

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
matytas utenoje golfas.ratai labai labai matosi.parasyk man i 867900577 kai bus meetas pranesiu

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
nu dar neteko ne su vienu naujoku padendrauti??????

gazas

gazas

Rimčiau pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkis
  • 129 pranešimai
sveiki as artas is utenos WOLKSVAGEN markes automobilius vairuoju 8 metus ir nesiruosiu pirkti kitos nei wolksvagen.as esu patenkintas wolksvagen markes automobiliais

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
tai laukiame kada meete

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki, as Tomas is Utenos, forume lankausi neperseniausiai, bet vw limpa, ir jau vazineju treciu vokswagenu;)

gintosha

gintosha

• Forumiečiai
  • 2160 pranešimai
tai gal ir gyvai susimatysim.treciadieniais darom meetus,tai laukiame nauju veidu visada

0 forumiečiai (-ų) skaito šią temą

0 forumiečiai (-ių), 0 svečiai (-ių) ir 0 anoniminiai (-ų) forumiečiai (-ių)