Peršokti prie turinio

Nuotrauka

VW DSG

- - - - -

• Prisijunkite norėdami rašyti atsakymą
52 atsakymai į šią temą

JustinasBFB

JustinasBFB

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 7 pranešimai
  • Apskritis: Šiauliai
  • Vardas: JustinasC
  • Lytis: Vyras
Sveiki. Žinau kad 70-80% VW automobilių su DSG dėžėm turi prolemų. JAV VW turintys DSG dėžes garantija buvo pratesta iki 10metų ir 160tūkst. km. O kaip lietuvoje? Gal kasnors susidurėte? Matote mane domina VW Golf 6 GTI su DSG dėže.

ri1234

ri1234

Volkswagen žinovas [3 lygis]

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 689 pranešimai
  • Apskritis: *Užsienis (ne Lietuva)*
  • Vardas: Ri
Vazineju su golf 5 Tdi DSG . Jau 2 metai,jokiu problemu. Kolega nupirko pries 4 men golf 6 taipogi su DSG deze,jokiu problemu. Bijai vilko neik i miska :) Viskas su tom dezem gerai jei laiku bus atlikti filtro ir tepalo keitimai.

JustinasBFB

JustinasBFB

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 7 pranešimai
  • Apskritis: Šiauliai
  • Vardas: JustinasC
Aišku. Ačiū už info. Prieš pirgdamas nuvarysiu i VW centra tegu prapurto.

ri1234

ri1234

• Forumiečiai
  • 689 pranešimai
DSG deze,tai pilnai maechanine deze kuri yra robotizuota mechatronic. Jei sugenda tai 90 pcocentu tik mechatronic elektrine dalis. Paziurek kaip ji atrodo ir kiek kainuoja ;)
http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2648
Jei nesijunta keistu smugiu ar trukciojimu,tai viskas ok.

jurka4

jurka4

Rimčiau pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkis
  • 108 pranešimai
  • Apskritis: Kaunas
  • Vardas: Jurijus
nera brangus tas dsg tvarkymas,teko viena deze vesti tvarkyt,ardimas lengvas,ir sutvarko per diena,tik reikia klaidos aprasymo ir kodo meistriukams,tik tiek

dekas

dekas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 19 pranešimai
nesamones sneki,nera brangu?dezes perinkimas 5000lt..

ri1234

ri1234

• Forumiečiai
  • 689 pranešimai

dekas parašė:
nesamones sneki,nera brangu?dezes perinkimas 5000lt..

Is kur tu trauki tuos 5000lt...? Deze yra mechanine,tik robotizuota mechatron. Jei parejas mechatronas nereikia imti net lauk dezes. Keiti elektrine dali ir viskas.
Mechatron kaina apie 2000-2500 lt + pakeitimas.

dekas

dekas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 19 pranešimai
servise man pasake perinkti 5000lt.pas mane kompas klaidu nemeta,bet yra garsas ant laisvu dirbant ir pravazevus mazdaug 20km pradeda negraziai jungti is 1 i 2 begi kaip laisvumas kazkoks butu jai letai begejis maziau jaucias negrazus jungimas ir tarkim paleidi gaza ji rieda ir duodant gaza jai imes i 2 begi labai skaudziai ijungia..ir istikro as nesu visiskai tikras,kad pas mane dzg deze kaip suzinoti? :)) ri1234 tavo nuomone idomiause matau tu supranti apie tas dezes :) pas mane ji 6 begiu ir masina amerikos rinkai.

ri1234

ri1234

• Forumiečiai
  • 689 pranešimai

dekas parašė:
servise man pasake perinkti 5000lt.pas mane kompas klaidu nemeta,bet yra garsas ant laisvu dirbant ir pravazevus mazdaug 20km pradeda negraziai jungti is 1 i 2 begi kaip laisvumas kazkoks butu jai letai begejis maziau jaucias negrazus jungimas ir tarkim paleidi gaza ji rieda ir duodant gaza jai imes i 2 begi labai skaudziai ijungia..ir istikro as nesu visiskai tikras,kad pas mane dzg deze kaip suzinoti? :)) ri1234 tavo nuomone idomiause matau tu supranti apie tas dezes :) pas mane ji 6 begiu ir masina amerikos rinkai.

Kad taviske DSG deze tai 99proc.,taciau tie kas pasake 5000lt ,tai tokie ir servisai... ;) Nenustacius tikros priezasties,nezinant ka reiks daryt,jau kaina zino,apsurdas.
Kaip as ir minejau,DSG deze tai mechanine deze,robotizuota elektrines dalies kuri vadinasi Mechatronik....! Tai dvi greiciu dezes sudetos i viena.
Kad mechanine dalis sugestu,tai labai retas atvejis,pagrindiai gedimai tai elektrines dalies Mechatronik..! http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2649
Nepatariu vaziuot pas jokius savamokslius ar i koki garaziuka,nes paskui mokesi dvigubai. Vaziuok i vw centra,tegul padaro diagnostika.

Davidolf

Davidolf

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3141 pranešimai
  • Vardas: Deividas
Tam garaziuki kur dirba du zmones zinau kurie apsiko ta tavo vw centra lygiai abu po karta ,tai taip kad nereik jau vaziuot ant tu garaziuku...,o geriausiai tai vienas tik savamokslis ,nustate toki gedima kur nesugebejo ne tavo vw centras nustatyt ne isgirtieji Birztono elektrikai.

ri1234

ri1234

• Forumiečiai
  • 689 pranešimai

Davidolf parašė:
Tam garaziuki kur dirba du zmones zinau kurie apsiko ta tavo vw centra lygiai abu po karta ,tai taip kad nereik jau vaziuot ant tu garaziuku...,o geriausiai tai vienas tik savamokslis ,nustate toki gedima kur nesugebejo ne tavo vw centras nustatyt ne isgirtieji Birztono elektrikai.

Kolega Davidof rasai kad tik rasyt....
Visi turime teise rinktis,as niekada nepersu savo nuomones,as tik ja issakau.... ;)

Davidolf

Davidolf

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3141 pranešimai
  • Vardas: Deividas
As rasau is gan nemazos patirties automobiliu remonte ,tad ne vien rasau kad rasyt o konstatuoju fakta.

ri1234

ri1234

• Forumiečiai
  • 689 pranešimai
As asmeniskai nieko neturiu pries garaziuku meistrus,pats jais kartais naudojuosi , taciau yra tokiu darbu kuriu garaze tiesiog neimanoma atlikti...! PVZ , DSG dezes sankaba yra dviguba,tai yra tiesiog 2 sankabos sudetos i viena...,ja keiciant ar isardzius,be spec yrankiu ir be ziniu kaip tai daroma,tiesiog neimanoma to padaryt....!!! Patikek kolega,tame reikale zinau,nes teko su tom dezem truputeli susidurt. Buna kad kvalifikuoti meistrai padaro nedidele klaidele,ir tenka lupt laukan deze , reguliuot sankaba is naujo ....!

Kicks

Kicks

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 8 pranešimai
Swx turiu 2005m mk5 golfa dsg 1.9 pavaras meto idealiai bet kai vaziuoju 1 pavara ir paspaudziu gaza girdisi keistas garsas kaip klaktelejimas atleidi gaza nieko vel paspaudi vel klaktelejimas toks jausmas kad kazkas atsiverzes butu yra gal zinanciu kas tai? Kita problema kai vaziuoji atleidi gaza jauciu stabdyma is 2 pavaros I 1 po keliu sekundziu atleidzia stabdyma ir vaziuoja nrm kas gali buti? Aciu uz atsakymus

ri1234

ri1234

• Forumiečiai
  • 689 pranešimai
Antra tavo aprasyta simptoma turi visos DSG dezes,taip turi but ;) Pirmasis klaksejimas,tai reik ziuret,neturi taip but.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
O garsas atsiranda tik is 1 i antra begi? reiktu atkreipti demesi i variklio darba ant p pavaros, jei variklio garsas nesvarus, o lyg kazkas butu atsipalaidave, tai gali buti smagratis, kadangi pas mane irgi po truputi prasidejo, poto jau 6 begiu vaziuoji 100 paspaudi ir lyg is dezes kazkoks rezononsas eina, pakeiciau smagrati, variklio darbas laisvom dabar ok, bet vistiek kai uzspaudi, kartais tas garsas atsiranda, bet gerokai silpnesnis, radau info nete, kad gali but mechatronikas.

dekas

dekas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 19 pranešimai
dariau pilna restauracija http://recro.eu/ kainavo 1400 euru.. ir ka jus i tai,kad po poros menesiu pradejo negraziai jungti begius kol saltas tepalas kai pasyla viskas tvarkoi.. zinoma gavau garantini 2 metams,bet esme ta kad negaliu dabar nuvezti masinos nes esu norvegijoi.

dekas

dekas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 19 pranešimai
gal kazkam pravers mano istorija.tai buvo taip garsas buvo ne is dezes ten barskejo viriklio grandine ir prie visu situ nelaimiu truko variklio galva..zodziu kaip minejau pradejo is 1 i 2 pavara negraziai jungti ir po kazkiek laiko pradejo is 1 i2 i3 ir iki pat 6 pavaros jungti su dideliu smugiu.tai ten buvo ploksteles nudilusios iki metalo galinei daly prie dantraciu kurie jungia begius.p.s deze ne DZG.taigi turiu dabar masina vw jetta 2006m kuri man kainuoja 50 000lt...

Scarface

Scarface

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 164 pranešimai
  • Apskritis: Klaipėda
  • Vardas: Henrikas

dekas parašė:
dariau pilna restauracija http://recro.eu/ kainavo 1400 euru.. ir ka jus i tai,kad po poros menesiu pradejo negraziai jungti begius kol saltas tepalas kai pasyla viskas tvarkoi.. zinoma gavau garantini 2 metams,bet esme ta kad negaliu dabar nuvezti masinos nes esu norvegijoi.

Ka reiskia pilna restauracija ? Ka padare uz tuos 1400 euru ? Ir kodel Latvijoj ?:)

ri1234

ri1234

• Forumiečiai
  • 689 pranešimai

Scarface parašė:

dekas parašė:

Ka reiskia pilna restauracija ? Ka padare uz tuos 1400 euru ? Ir kodel Latvijoj ?:)

Cia labai keistai kolega parase. Nezinau ka jam reistauravo,nelabi suprntu...? Galejo keisti mechatrona,pakeisti sankabas...,daugiau ten nera kam gesti. Kaip ir rasiau DSG yra mechanine deze , robotizuota mechatron elektrine dalimi .
DSG6 šešių greičių dėžė su dviguba „šlapia“ sankaba (S tronic) nuo 2003 metų komplektuojama Audi, VW, Seat ir Skoda modeliuose . DSG7 septynių greičių dėžė su „sausa“ dviguba sankaba žymima DSG OA - VW ir DSG OB – Audi automobiliams. Tose dėžėse montuojamas „sausos“ dvigubos sankabos paketas, kuris veikimo principo atžvilgiu gan panašus į įprastą mechaninės transmisijos sankabą. Sausos sankabos konstrukcija prailgina „plaukiojančio“ smagračio resursą, o septynios pavaros dar geriau paskirsto sukimo momentą .
DSG6 automatinės greičių dėžės pagrindinė problema – dvigubos „šlapios“ sankabos paketas ir „plaukiojantis“ dviejų masių smagratis, kurių gedimai pasitaiko dažniausiai. Kita ir gerokai brangesnė problema – vadinamojo „mechatroniko“, t.y dėžės valdymo bloko gedimai, kuriuos pašalinti sudėtinga.
Mechatroniko, arba tiksliau - hidromechaninio elektroninio valdymo bloko gedimą dažnai išprovokuoja metalo drožlės, patenkančios iš „šlapios sankabos“ kaip šalutinis produktas (DSG6). Kita dažnai pasitaikanti problema – slėgio reguliavimo vožtuvų (solenoidų) gedimai.

0 forumiečiai (-ų) skaito šią temą

0 forumiečiai (-ių), 0 svečiai (-ių) ir 0 anoniminiai (-ų) forumiečiai (-ių)