Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → Golf 3 del pakabos

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
7 atsakymai į šią temą

Stepancik

Stepancik

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 60 pranešimai
Sveiki forumieciai, esu naujokas sitame forume ir galbut jau tokia tema yra tai jei kas nepykit ir nukreipkit kur reikia. Zodziu turiu golfa 3, 92m special ir jis labai zemas tad noreciau pakeist amortikus ir spiruokles, ka galit patart? Kokiom kainom? Kas geriau dujiniai dvifaziai ar tepaliniai? Kokias spyruokles geriau? P.s.kad 2 temos nekurt uzklausiu iskarto: turiu rekaro sedynes bet padriskusios tai kur galima rasti geros medziagos ir kur galetu susiuti naujas? Cia kaune. Dekingas uz kantrybe ir atsakymus.

Rocco_

Rocco_

Volkswagen žinovas [2 lygis]

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 605 pranešimai
tai nesupratau ar jis tau originalai per zemas ar zemytas, jei zemytas dedi stock spyruokles,amortikai geriau dujiniai,brangesni bet geriau laiko,ir kietesni bsk.amortikus bent zn kur galima gaut KYB uz mazdaug 130lt/vnt naujus,del medziagos tai google visagale,girdejau prienuos baxuras siuva salionus,paieskok ir rasi :)

kastis

kastis

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3425 pranešimai
prienuose ji reikia vis travint nes megejas pagert

Stepancik

Stepancik

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 60 pranešimai
As zinau is kur gauti ir monroe dvifazius dujinius uz 120lt naujus :) O kyb 95lt vienetas cia priekiniai. Galiniai yra pigesni negu priekiniai. O spiruokles nezinau kokias ir kaip. Siaip pas mane jisai nezemintas o amortizatoriai pavarge, senokai nekeisti. Tik nezinau ka kaip susikomplektuoti. Bet jei dujiniai tai dujiniai :) Dar viena problemele yra, jei liukas uzsandarintas tai nieko gero nereiskia? :D Pati liuka reikia keisti? Ar cia tik tarpines(gumas) pasikeisti uztenka? Nes elektrinis stoglangis devetas su motoriuku 100lt galima gauti. Siaip dar viena problema yra, pavargusi kulysa: buna isimeta 3 buna isimeta 1. Ar galima visa komplekta nusipirkti kartu? Ar reikia kazkur ieskoti atskirai? As sneku apie traukes, varztus, gumukes ir t.t.?

Nicko

Nicko

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 189 pranešimai
ta prasme liukas uzsandarintas? as pakeiciau jau 2 liukus ant vento,ir visuose luzdavo ausyte tempiamoji.matyt buves savininkas uzsikniso keitaliot,ir uzlipde ji tau

Rocco_

Rocco_

Volkswagen žinovas [2 lygis]

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 605 pranešimai
pas mane stogas jau 2 metai veikia,bbz kiek veike pries tai,tik sutept reikia gerai, tai jei zn kur gaut amortikus,perki ir dedi,palieki spyruokles tas pacias ir viskas :)o begiu tos traukutes ne kazka kainuoja ir pilna ju,cia ir forume manau daug kas turi,susirask ir pasikeisk.o jei leidzia stogas,issivalyk nubegimo kanalus,prieki stoikese yra,yra ir gale 2,bet jie seip neuzsinesa.

Stepancik

Stepancik

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 60 pranešimai
Tikrai issamus atsakymas! :) Dekingas jums labai.
SIandien bevaziuojant susiduriau su problema, jau spejau pusiau istikrinti viska bet niekaip neikertu kas yra. Pasirodo pas mane neveike ausintuvas kai pirkau masina, bet as to nepastebedavau nes buvo saltesni orai, o siandien biskuti pastovejau kamstyje ir va tau, pamaciau. Termostatas tvarkoje, daviklis irgi ok viskas, gal kalta bus elektronika? Ar kalti saugikliai? Nes pas mane tenais su elektra priburta yra ....
O del kulysos tai man dauguma reikia is sito paveiksliuko... Paveiksliukas

Stepancik

Stepancik

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 60 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna Rocco_ :)