Peršokti prie turinio

Nuotrauka

KREPŠINIS SU VWKLUBU:)

- - - - -

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
61 atsakymai į šią temą

masterj

masterj

Administratorius

• Administratoriai
  • 3728 pranešimai
Senąją temą ištryniau, kad galima būtų tvarkingai sudėlioti kas tikrai dukart į mėnesį planuojam taip kažkur :)

TIKRAI einančių ir mokėsiančių mėnesinį mokestį sąrašas:

andriusbr
AnG
Airis
EFJ
Giedriux
masterj
misha303
mumij777
Povke
Tylus
Vertymos

Taip pat iš kart galim planuoti laiką ir vietą

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
na as prisijungciau:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
irasykit ir mane.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
mane ir

masterj

masterj

Administratorius

• Administratoriai
  • 3728 pranešimai
tai dar 6 zmoniu reik :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
As galbut prisijungciau, bet reikia zinoti laika, vieta ir kaina :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
as irgi prisijungciau jei tiktu laikas , vieta ir kaina :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Jei organizuosit si menesi krepsinio varzybas irasykit ir mane senuka. 5 zingsnius sugebesiu deti :) Aisku viskas atsiremia i kisene jei nuo kiekvieno po 10 lt tai manau maximaliai uztenka... Butu gerai kad suburtume 10 zmoniu... O kur tai manau ir centre yra vietu kur galima butu issinuomoti sale... :)

masterj

masterj

Administratorius

• Administratoriai
  • 3728 pranešimai

EFJ parašė:
Jei organizuosit si menesi krepsinio varzybas irasykit ir mane senuka. 5 zingsnius sugebesiu deti :) Aisku viskas atsiremia i kisene jei nuo kiekvieno po 10 lt tai manau maximaliai uztenka... Butu gerai kad suburtume 10 zmoniu... O kur tai manau ir centre yra vietu kur galima butu issinuomoti sale... :)

tai cia matai pastoviai kas zais o ne viena menesi ;) bet dar keletas zmoniu ir busim 10 :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
jei laikas tiks tikrai prisijungsiu ;) nuo pirmadienio iki penktadienio dirbu iki 16:00 tai kaskur nuo 18:000 tiktu o sestadieni iki 13:00 tai nuo 16:00 butu tinkamas laikas :) sekmadieni pagirios tikrai nesigauna :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sweiki, su malonumu prisijungciau ir as :) ir kamuoli turiu jeigu ka. tik va man asmeniskai savaitgaliai netinka. jeigu 10Lt/men. tai good ok :) nuo kokios 18-19val tiktu.

masterj

masterj

Administratorius

• Administratoriai
  • 3728 pranešimai
na tai galėtume daryti kokiais trečiadieniais pvz nuo 18:00 :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
tada mane galit isbraukt, iki 18.00 dirbu :(

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
deja 3dieniai man irgi uzimti :) tiek to, teks atsisakyt pramogu :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Siulau visiems parasyti laika ir kuriomis dienomis gali. Man geriau laikas tiktu apie 19.00, geriau veliau negu anksciau, 7dienis noretusi kad butu poilsio diena, bet is bedos galima prisitaikyti bet kokiu laiku jeigu leis salygos :D Sporto sales kas ziurejo? pvz.: VPU ar uzimta? yra pigesniu variantu ? siaip 10Lt/men tikrai nebus, nebent vienas kartas tiek kainuos. Masterj, prasiau skelbima imest kad reikia zmoniu krepsiniui pvz pagr. forume kad zmones matytu(cia ne tiek daznai ir uzsuka kiti). Ir dar siuliau paimti zmoniu jei truksta, galiu paimti kazkur dar 2-3 zmones, kai susirinks daugiau nei 12 forumieciu losianciu kase juos galima butu neimti tada.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
na, man asmenishkai tinka 1,2,4dieniai nuo 18-19val. galeciau laikas nuo laiko ir 6dieniais. del saliu nuomos nzn. siaip nekiles is vln, tai nelabai galiu ka ir siulyt. manau galeciau prigriebt +1 zmogeliuka. max +2.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Gal sudaryt sutarti kad pvz 100 lt i men ir kiekviena savaites kazkuria diena sale 2 valandom isnuomojama mum manau butu galima kalbeti su mokyklom ar univerkem ar kolegijom. Tai viena diena grajaus atseitu 25lt. Ir kas nori zaisti po 2.5 lt uz graju. As negaliu pazadeti kad kiekvienu kartu busiu o pinigu kad metyti i visas puses tai tiek neturiu. Tai jei butu tokia situacija kad as nezaidziu tai vietoj manes kita imat o jis nemokamai zaidzia. gausis dile painiava... Manau as nerizikuosiu jum kazka zadeti db kad tikrai zaisiu kol nezinau kaip gyvenime susiklostys reikalai. Bet mano nuomone tokia, kad: "nustatyti laika. "sudaryti sutarti su sales savininku tarkim uz 100 lt/men. kad viena karta i savaite zaisti krepsini. "kiekviena savaite rinkti zmones kas nori zaisti "Is norinciu zaisti imti po 2.5 lt vienam grajui. Gal irgi painiava bet manau skambetu saziningiau. ir visi kas nori zaisti gali atiderinti savo laika ir tikrai gerai pagrajinti... :) Tikiuosi supratot ka norejau pasakyti :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
siaip kilo ideja: kadaise studijavau vilniaus kolegijoj jasinskio gatvej prie seimo viesbucio. ten yra gera nedidele krepsinio sale. gal db kas nors is musiskiu (vw) ten studina? gal galetu su treneriais vietiniais pasisneket? zinau, kad ten daznai bokso treniruotes vyksta. tai gal ir yra galimybe krepsiniui?

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
is kur jus tokias kainas traukiat? :) va pvz VPU mazosios sales ikainis 1 val: Mažoji salė varžyboms 48,40 treniruotėms 43,56(su PVM) taciau uzimta visos dienos. Siaip del nuomos reikia su direktoriais mokyklu tartis, bent jau anskciau taip budavo. Nebent kazkur treneris gali isnuomuoti sale savo reikmems, o mes is jo

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
man nuo 19val tinka, geriau butu darbo dienom. bet irgi nepazadu kad kiekviena karta galesiu zaisti.