Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → ESP bedos...

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
6 atsakymai į šią temą

expremjeras

expremjeras

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 8 pranešimai
Pabandysiu labai trumpai ir kuo issamiau paaiskinti mano beda. Vw 02 passat 1.8t Taigi uzsikurus masina visos testines lemputes uzgesta kaip ir tuetu buti. Pradejus vaziuoti tiesiai islyginus vaira pvz autostradoje po keliu minuciu uzsidega ESP. Kol vazineju po miesta vaira intensyviai sukineju tol neuzsidega, vos tik tiesiai ilgeliau pavaziuju iskart pist ir dega. Taigi prijungiau kompa rodo (Brake Light Switch (F): Implausible Signal ) iskarto pakeiciau ta junktuka kokius 5 kartus po kuriu ketinejimu niekas nepasikeite. Tada nusprendziau nusipirkti nauja ta junktuka ir vistiek niekas nepasiseke. Galiausiai as pasiduodu ir nebezinau ka daryti. Laukiu protingu zmoniu dar pasiulymu kuriu as dar neisbandes. Betkuriuo atveju labai busiu dekingas.... P.S Pries metus sita auto as nusipirkau su sita degancia lempa taciau pakeiciau ta jungtuka "stabdziu varlyte" ir iki siol buvo viskas puiku. Dabar man greitai sproks galva nuo tos lemupet prietaisu skydelyje :o :o

Gintarasgt

Gintarasgt

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai

• 1225 pranešimai
ar nesenai nedarei ratu suvedimo ir ar vairas stovi tiesiai kai tiesiai vaziuoji?

expremjeras

expremjeras

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 8 pranešimai
Aaaaa zinok ir sita as jau zinau, tiksliau viliuosi gal sita beda del to g85 ar koks jis ten bebutu sensorius vairo pozicijos. Zinok vairas idealiai tiesiai stovi o suvedima dariau gruodi. Gal rimtai reiketu pabandyti paprogramuoti. Dar viena mintis sove i galva. Pastaruoju metu kai is bendzino i dujas pereidineja, truputi susipurto 4 cilindras. Ir kompas uzmato klaida (misfire detected) gal sitas ytakoja ka nors. Bet kazkaip man nera logikos. Kodel esp uzsidega vaziuojan tiesiai.

expremjeras

expremjeras

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 8 pranešimai
Siandiena nusprendziau dar karta nuvaziuoti i parduotuve is kurios buvau pirkes ta stabdziu varlyte ir pakeisti i kita nauja. Nieko nelaukes iskarto pasikeiciau ir jau pravaziavau 100km ir jokiu klaidu daugiau neislindo. :D Kolkas baladoju i medi ir tikiuosi daugiau greitu metu neislys man esp bedu. Taigi beda isspresta.

acc

acc

Rimčiau pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkis
  • 143 pranešimai
ten reik pataikyt dedant mygtuka, kad nespaudziant stabdziu jis nesuveiktu, bet ir nebutu per jautrus. ESP matuoja vakuma ir stebi paspaudima. Kai pagal slegi stabdziu pusleje ESP mato kad stabdai o pedalo mygtukas miega tai ir ismeta tokia klaida. Man atvirksciai budavo, ESP sauke kad slegio jutiklis pusleje netvarkingas. O is tikruju per duobes pravaziuojant, suveikdavo mygtukas - tipo as stabdau, o slegio jutiklis nemato stabdymo

expremjeras

expremjeras

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 8 pranešimai
Zinok as taip ir sumasciau, todel ta varlyte pasukau daug giliau nei galetu buti. Ta prasme kai pedalas spaudziamas jau pradeda vakuma spausti tik tada ir atleidzia varlyte kontaktus. Kogero sitas sprendimas ir buvo esminis.

expremjeras

expremjeras

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 8 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna acc :)