Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Max greitis

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
74 atsakymai į šią temą

capel

capel

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 18 pranešimai
Sveiki nezinau ar cia papostinau ar ne bet turiu toki klausima ar imanoma su 96kw golfu 230 km/h spausti ir tai dar cia ne riba? jei ne tai tureciau tiketis kad su mano varikliu buvo pazaides praeitas savininkas ?

kastis

kastis

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3425 pranešimai
jei variklis gyvas,turbina negatava,manau imanoma

xrolex

xrolex

Rimčiau pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkis
  • 120 pranešimai
turejau golfa III 66kw buvo pachipuotas vokietijoj tai neaisku kiek buvo kw,tai rodykle atsilenkdavo 230km/h tai tavo pilnumoj gali tiek vaziuoti :)

Falk3n

Falk3n

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 39 pranešimai
Jei 6begiu deze tai ir nechipuotas visai tiketina kad galetu ant spidometro iviniot tuos 230km/h (atemus spidometro paklaida bus apie 215kmh)

Burgis

Burgis

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 169 pranešimai

xrolex parašė:
turejau golfa III 66kw buvo pachipuotas vokietijoj tai neaisku kiek buvo kw,tai rodykle atsilenkdavo 230km/h tai tavo pilnumoj gali tiek vaziuoti :)

nu jis turejo but neblogai cipuotas, nes su 5begiu deze taip lengvai nepasieksi 230km/h:)

Davidolf

Davidolf

• Forumiečiai
  • 3141 pranešimai
Nu cia velnias zino kaip yra as turiu a6 c4 6 saibu 103kw 220 buvau pasemes daugiau jau nebuvo kur begetis kitas tokia pat turejo sake dugna uzlenkes 240 ir necipuota ne mano ne jo.

Rocco_

Rocco_

Volkswagen žinovas [2 lygis]

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 605 pranešimai
as tai abejociau kazkaip kad tiek eina

Davidolf

Davidolf

• Forumiečiai
  • 3141 pranešimai
nu nezn jis man taip sake pats 220 iviniojas buvau nelbai cia yra kur ta dugna uzmint pas mus.

Jurijuks

Jurijuks

Rimčiau pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkis
  • 121 pranešimai
Aš irgi norėčiau pasižiūrėti kaip jie 230 paima ir dar čia ne riba :) Tik stebėčiau iš atokiau, nes kai išsisijos wagenas, kad nepasiektų manes :)

capel

capel

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 18 pranešimai
cia viskas vyko ne Lietuvoje o autobame ;D

xrolex

xrolex

Rimčiau pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkis
  • 120 pranešimai

Burgis parašė:

xrolex parašė:

nu jis turejo but neblogai cipuotas, nes su 5begiu deze taip lengvai nepasieksi 230km/h:)

nu tas pasiekdavo ir net greitai :)

Gintarasgt

Gintarasgt

• Forumiečiai

• 1213 pranešimai
Lakunu tema :D pasitikrinkit greiti su GPS ir nusileisit ant zemes, visi spedometrai meluoja 15-20km kai arteji prie 190, tiksliai rodo prie 100km o kuo greiciau tuo spedometras rodo daugiau ir tai jei tik padangos tinkamos ;)

ri1234

ri1234

Volkswagen žinovas [3 lygis]

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 689 pranešimai
Turejau R Megane 19 Tdi, 2 metu senumo. Tai 220 budavo be streso :) daugiau bijodavau spaust,bet rezervas tikrai buvo.... (auto nebuvo cipuotas)

Rocco_

Rocco_

• Forumiečiai
  • 605 pranešimai
as su savo afn golf buvau 200km/h ivyniojes,jei gintaras sako paklaida yra tokia tada be paklaidos 200 eina,nes pagal spidometra galios rezervo dar buvo

robert

robert

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 10 pranešimai
imanoma ir dar kaip, nezinau kas cia dar abejoja, tik tie kuriu auto nevaziuoja isvis :) su savo 230 buvau pasiekes gal 3 ar 4 kartus be jokiu problemu ;)

Falk3n

Falk3n

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 39 pranešimai
su Afn gamykliskai dugnas yra 196km/h, bet aisku lietuviu masinos nuvaziavusios po puse lemono tikrai greiciau vaziuoja.

Rocco_

Rocco_

• Forumiečiai
  • 605 pranešimai
nu netikiu kad spidas meluos 40km/h klipse 1g rase irgi max lygtais 205km/h, o buvau pilnu ekipazu uzvyniojes 220km/h,ir gan nesunkiai.

Davidolf

Davidolf

• Forumiečiai
  • 3141 pranešimai

o buvau pilnu ekipazu uzvyniojes 220km/h,ir gan nesunkiai.

Jai tikrai taip buvo tai tu silpnaprotis

Rocco_

Rocco_

• Forumiečiai
  • 605 pranešimai
nu buwo, 3 mergas praveziau,autostradoj isbandziau, jei tvarkinga masina,tarpine gera tai kdl gi ne,jei pasitiki technika ir savo jegomis nematau problemu :)

Davidolf

Davidolf

• Forumiečiai
  • 3141 pranešimai
O tu pagalvojai kad nevisi toki kelyje kaip tu ir koks *plaunu šepečiu burną* galejo pasimaisyt ar galu gale laukinis zveris isbegt i kelia,nu nezn sitaip rizikuot zmoniu gyvybem su golfu 3 tokiu greiciu tai cia savizudziai turi but,mano ir tvarkingas buvo 195 imyniau dugnas buvo,bet jau i vaira isikabinus reikejo but konkreciai,pirma ir paskutini karta tiek vaziavau su juo.