Peršokti prie turinio

[IŠSPRĘSTA, +1] → Del galiniu golf 3 bugnu

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
29 atsakymai į šią temą

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Ir as su tokiu raktu bet pas mane 19,

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai

Gonzalez parašė:

direktorius parašė:
jei labai minimaliai juda nieko tokio ...

vienoj pusej nejuda, kitoj biski juda kai su koja pajudini tai jauciasi, bet nedaug.

truputi abu galiniai ratai turi judet nes kaip per daug uzwerzi tai guoliai greit pareina jau man taip karta buwo.:)
p.s. odel bugno kaitimo tai nemaciau kuri laika bet isgirdau kad guolis uze ir wel keist reik:( :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai

Giedrius989 parašė:

Gonzalez parašė:

direktorius parašė:

vienoj pusej nejuda, kitoj biski juda kai su koja pajudini tai jauciasi, bet nedaug.

truputi abu galiniai ratai turi judet nes kaip per daug uzwerzi tai guoliai greit pareina jau man taip karta buwo.:)
p.s. odel bugno kaitimo tai nemaciau kuri laika bet isgirdau kad guolis uze ir wel keist reik:( :D

kiek tas uzimas, smarkus buvo jau ?

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai

direktorius parašė:

Giedrius989 parašė:

Gonzalez parašė:

direktorius parašė:

kiek tas uzimas, smarkus buvo jau ?

nu gan normaliai, garsiausiai man uzdawo ties 70 greiciu,db jau pakeiciau guolius ir wiskas ok:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
nesuprantu kame suo uzsikases. pakeiciau rankinio trosa, tai dabar ne tik kad rankinis nelaiko to rato bet ir kojini stabdi uzspaudes tas ratas labai prastai stabdo. Rankinio trosas gana daug vaiksto kai trauki rankini, per viena danti uztrauki rankini tai rankom vos pasuki ta rata, o kai ant zvirkelio uztrauki rankini tai vienas ratas ciuozia kitas ne. tas pats ir su koja kai uzmini 3 ratai ciuocia o tas vos vos stabdo. kalades abeju pusiu kartu keistos ir vienodai padile. Kaip reik sureguliuot, sukelt kaladeles kad stabdytu tiek rankinis tiek kojinis normaliai.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
cilindriukai vienodi pas tave ?

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Vienodi, servise vienu metu keite ir cilindriukus ir kaladeles. kas idomiausia, kad kai snd pasikeiciau rankinio trosa tai dabar su koja uzmynus tas ratas pradejo prasciau stabdyt. Reiks bandyt kaladeles sukelt, kaip cia kazkas rase. nes dabar labai daug trosas vaikscioja. Nors uzverziau iki galo ir dar papildoma verzle padejau.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
panasi beda buvo audinej pakeitem trosiukus (nauji turginai) dar blogiau viskas pasidare nes tie naujoviski truputi tamposi tu uztrauki rankini o jis ten kazkiek atsileidzia vistiek paskui pirkom devetus orginalius sudejom ir ledas :) nors borta turejau viena vistiek :D

mcrekas

mcrekas

Šnekesnis nei dauguma

• Forumiečiai

• 238 pranešimai
Visada pries dedant bugna atgal ant stebules, reikia pries tai isvesti kalades tiek, kad bugnas tik tik uzeitu. Gal net kaladziu isvedejai pas tave neveikia. Nebuna stebuklu. Viskas yra suremontuojama vienokiu ar kitokiu budu :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna zipp :)