Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → III golfo deze

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
6 atsakymai į šią temą

vycka21

vycka21

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 5 pranešimai
Sveiki:) esu naujokas, tad sorry jai neten rasau. Bet gal kas zyno ar tinka antro golfo pavaru deze treciam golfui? buciau lb dekingas!!! golfas 92 metu 1.8 66kw. dezes kodas CHD:)

ldalius

ldalius

Vienas iš geriausių forumiečių

• Moderatoriai

• 4745 pranešimai
dėžė tinka, tik teks persidėt savos dėžės spidometro mechanizmą ir pusašių prisukimo ausis ant dėžės

vycka21

vycka21

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 5 pranešimai
Dekui:) taprasme trosa ar pacia kojelia? nes kiek zinau gali ir kulisa netikt, nes buna svirtiniai ir trosinia mehanizmai..

vycka21

vycka21

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 5 pranešimai
Seip kol krapstausi prie auto, ir nepamirsau, norejau paklausti ar tinka skydelis su taho? pas mane su laikrodziu. gale skydelio viena fishke tiktais, jai tai ka duoda. sorry jai neten ka rasau, dar neapsipratau pas jus:D

ldalius

ldalius

Vienas iš geriausių forumiečių

• Moderatoriai

• 4745 pranešimai
pas tave jei golfas 92 metų, tai pavarų jungimo mechanizmas dar nebus trosinis, todėl bus toks pat kaip ir mk2. Dėl spidometro, tai mk2 statosi trosas, o mk3 elektrinis daviklis vietoj troso, bet skylė ir tvirtinimas viskas taip pat tinka. Pusašių prisukimo flenšai ant mk2 dėžės gali būti mažesni, todėl juos teks persidėt nuo savo dėžės, o gali ir tikt (neseniai dyzeliui mk3 dėjau mk2 dėžę, tai teko juos pakeist) Dėl spidometro tachometro dabar bijau sumeluot, bet ko gero jei tokia pat sistema kaip mk2, tai iš generatoriaus turi būti atskiras išėjimas taxo pajungimui lygtai pažymėtas W simboliu

vycka21

vycka21

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 5 pranešimai
Dekoju ldaliau:) ziauriai pagelbejai, bandysiu savaitgali ardytis, tikiuosi kad 2golfo dezes begiu perdavimai nebus blogesni uz mano senaja

vycka21

vycka21

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 5 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna ldalius :)