Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Sveiki,as naujokas...

- - - - -

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
233 atsakymai į šią temą

Gosy

Gosy

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 96 pranešimai
Lauksim ziniu ;)

shadow

shadow

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 6 pranešimai
Sveiki! Esu Arnoldas. Gyvenu Šakių rajone. Pirmas iš Wolkswagen automobilių buvo Golf MK1 :D Dabar vairuoju Vento 1.9 dyzeliuką. Užsiregistravau čia, nes tikiuosi rasti bendraminčių ir pagalbos , nes esu žalias :) Tai tiek.

Lince

Lince

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 46 pranešimai

shadow parašė:
Sveiki! Esu Arnoldas. Gyvenu Šakių rajone. Pirmas iš Wolkswagen automobilių buvo Golf MK1 :D Dabar vairuoju Vento 1.9 dyzeliuką. Užsiregistravau čia, nes tikiuosi rasti bendraminčių ir pagalbos , nes esu žalias :) Tai tiek.

Smagu, kad nevienas esu iš šio rajono, gal daugiau bendraminčių atsiras? :))

Tomasx3

Tomasx3

Vidutiniokas

• Apskričių atstovai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 166 pranešimai
As taip pat is Sakiu rajono, tad draugu rasit. :D

Django

Django

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 1 pranešimai
Sveiki! Esu Rokas. Gyvenu na aisku Marijampoleje naujuose tarpuciuose. Esu vis dar jaunas :D na kolkas kopiu dar tik link 18 metu :D (17) Kaip supratot teisiu dar neturiu bet greit prisidesiu prie jusu meet'u tikiuosi :) bei esu masinu entuziastas turiu golf 3 1993 metu stengiuosi kuo daugiau darbo i ja ideti pirmas darbas bus isideti ventos prieki i ja paziuresim per kiek laiko pavyks tai igyvendinti. =] Uzsiregistravau noredamas gauti is jusu patarimu, pabendrauti su bendraminciais, nes vis del to dar neturiu daug patirties :D

Tomasx3

Tomasx3

Vidutiniokas

• Apskričių atstovai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 166 pranešimai
O, kaimynas. :D Sekmes darbuose, jei kas neaisku, visada gali klausti. :)

shadow

shadow

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 6 pranešimai
taip tikiuosi :) turiu keletą draugų mėgstančių vw automobilius, galėsim gal kada kažką sugalvot :)

Tomasx3

Tomasx3

Vidutiniokas

• Apskričių atstovai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 166 pranešimai
Kaip matau su venta vazineji. Tokiu i meet irgi atvaziuoja. ;) Susitikimai vyksta ketvirtadieniais, 19:00. Jei nori, turi laiko, uzsuk. ;)

shadow

shadow

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 6 pranešimai

sveiki dar kartą :) buvau dingęs ilgą laiką :) dabar būsiu čia dažniau. :)

Tiktomas

Tiktomas

Pradinukas

• Nepatvirtinti forumiečiai
  • Akis
  • 1 pranešimai

Sveiki

Tomas vairuoju šiuo metu Tourana. Prie tai buvo Audi ir 2 pasatai :) 

Toomas

Toomas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 10 pranešimai

Sveiki, esu Tomas, iš Vilkaviškio rajono. Šiuo metu vairuoju Golf 4. Balta snaigė - FTJ:838. Kai sutiksit, pasisveikinkit. ;) Man aštuoniolika, šiuo metu tarnauju kariuomenėje, tai namuose būnu savaitgaliais, į susitikimus atvykti neišeis, jei tokie dar tebevyksta..  :renske:

Gosy

Gosy

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 96 pranešimai

Sveiki, esu Tomas, iš Vilkaviškio rajono. Šiuo metu vairuoju Golf 4. Balta snaigė - FTJ:838. Kai sutiksit, pasisveikinkit. ;) Man aštuoniolika, šiuo metu tarnauju kariuomenėje, tai namuose būnu savaitgaliais, į susitikimus atvykti neišeis, jei tokie dar tebevyksta..  :renske:

Balta snaigė :welcomeani:

Toomas

Toomas

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 10 pranešimai

Balta snaigė :welcomeani:

Tikiuosi su laiku bus kažkas išskirtinesnio, jei nesugalvosiu parduoti jos. ;)

Erikas38

Erikas38

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 2 pranešimai

Sveiki esu vardu Erikas man 38m,gymes Jonavoje auges Utenoje,ir siuo metu randuosi tarp Marijampoles ir Vilkaviskio,esu dirbantis,siuo metu vairuoju Wolgsvagen golf 3,1997m,1,9tdi,darbine masina,bet smagi,pries ja turejau antra golfa,tai tiek.Prisegiau bolida savo kad pazintumetia.

Prisegtos bylos (-ų)