Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Sveiki as naujokas

- - - - -

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
53 atsakymai į šią temą

kastis

kastis

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3425 pranešimai
tai vat, prisijunge prie musu burio galit pristatyt save cia;):)

kastis

kastis

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3425 pranešimai
pradedam.:)sveiki,as kastis,kitaip kastytis:), gyvenu stakliskese, mokausi zemkej, nuo senu laiku patinka golfai:)jau 5 metai vazineju su vw markes automobiliais,:),pirmas vw buvo mk2 fire and ice, nieko mandro 1.8 mono,atsiradus santaupu igytas pries 2 metus mk3 vr6:D,tai tiek:);)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki as Algis:)ka dar cia pasakyti?:Dmokslus jau senokai pabaiges,dirbu:)man velniskai patinka krapstinetis prie masinu,galeciau gyventi garaze:Djau du metai vairuoju pasata B4 1.9tdi ir esu juom patenkintas,priestai 6metus vairavau peugeot 405 taip pat dyzeliukas buvo,bet vw yra vw:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sweiki, ash mantas,gywenu alytuje,tipo mokausi:D 2 metaj wajruoju golfa mk3 1.9 tdi...,laukiu geresniu lajku kada galesiu sesti y 4ta :DD

Paulius

Paulius

Pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 575 pranešimai
aloha :D as Paulius, dar mokausi, bet jau nedaug liko :) lajswalaiky leidziu prie auto garaze arba su draugajs kur :) pats wazineju su vento 1.9 TD, beje kuria parduodu :) na o daigiau tj nzn ka papasakot :) megstu alu tai baisiai :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki as Mykolas, gyvenu alytui ir dirbu servise, krapstausi prie elektros ir darau diagnostika, lakstau su maza skarbonke:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki, as Evaldas, dirbu autodaliu krutuvej :D vairuoju family car VW Sharan 98' TDI 81KW. Aftamata :D bandysim daryt artimiausiu metu 109kw 296NM... matysim kas iseis... :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki as zilvis draugu vadinamas lapinu:) gyvenu varenoje, bet kaip ateina mokslai tada esu alytuj mokausi vairuoju mk2 1.8 1991m:) senei svajojau priklausyti kokem klubuj:)

Armas

Armas

Volkswagen žinovas [5 lygis]

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 776 pranešimai
Sveiki as Arminas:) gyvenu Alytuje, mokausi zemkei:)vairuoju jau du metai mk3 1.8 1993 metu:) na ir noreciau priklausyt siam klubui;)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki visi VW myletojai:) mano vardas Andrius, esu alytiskis...db turiu vw corrado (1.8 16v) na ir tobulinu ji siek tiek:)...turejau 4 vw, du buvo golf antrukai ir du corrad'ai(vienas is ju db ir yra). smagu prisijungti prie sio klubo ir noreciau tapti pilnaverciu jo nariu;)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki visi, esu Aušra, važinėju su pasatu karavanu(mažų skarbonkių nemėgstu). Gyvenu Alytuj, dirbu Kėdainiuose. Tad randuosi kažkur tarp šių miestų :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki as Mindaugas;) esu alytiskis, mokausi Alytuje ir KlaipedojeB) jau du metus turiu mk3 tdi (81kw+cipas(lyg ir)), va dbr nusipirkau mk2 tai bandysiu ka nors per ziema is jo padaryti idomesnio, tai tikiuosi, kad ir jus padesite man:D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki, esu Darius. pirmas auto FORD mondeo toliau peugeot 405 ir dabartinis vw GOLF 3 1.6 TD (MK2 sirdute) patinka krapstytis prie masinu savo malonumui ;) studinu zemkej (En. Inzinerija) ir seip dar 2 diplomus turiu (AK: 1.programavimas 2. vadyba):D Guoliuka turiu visus metus su ptrupuciu ;) su juo jau virs 21 k km nukeliaves esu ilgiausia distancija 2.5 k km i pietu prancuzija ;) ir poto po pusmecio atgal (siektiek sugedes buvo ;)) tai ten pabuvojo pusmeti).

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
laba, as justas, y kluba istojau neseniai nes isigijau VW Mento:D, todel, kad dirbu Vilniuje ir tenka vazineti 7 kartus per menesi....anksciau vazinejau su audi S4, (VISTIEK AS DAR PRIE JOS SUGRISIU) bet kadangi dbr visur tokia situacija tai dyzelis valdo, labai nemuskit:)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki,esu Vaidas :P turiu vw golf II 1.6D vazineju su juo jau 3metai.prasukes apie 50 000km gal ir daugiau:D, seip senas bet gana patikimas auto + labai mazos kuro sanaudos.

Golfomanas

Golfomanas

Truputį pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkis
  • 59 pranešimai
sveiki esu as Karolis vazineju su mk2 golf gt,koks ir foto yra,1.8mono, esu kandidatas:)

saukis

saukis

Vidutiniokas

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 193 pranešimai
sveiki.esu Tomas.pakolkas dar moksleivis.iki teisiu dar daugiau negu pusmetis,taciau jau zinau,kad vairuosiu mamos man palikta golf mk3 su 1.4 motoriuku:)taigi tikiuosi,kad labai nesmerksite,jog esu dar ne vairuotojas ir priimsite i savo gretas.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sveiki. esu Darius vazineju su vento 2.0 benzinine. gyvenu netoli Alytaus. vento ta pati kur foto matosi :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
sweiki as Darius gyvenu alt, trys metai vazineju su golf mk3 GTI 2.0 DOCH 16 V

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Sveiki,as Asta,myliu auto visas grazias ir megstu jas "glamonet"...patinka su jomis krapstytis,nes taip atsipalaiduoju ir atitrukstu nuo darbu..toks mano laisvalaikis,o kai pamatau kokia grazuole auto tai seile nutysta...mmmm..kaip grazu!!! trumpam sustoja laikas...:)