Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[IŠSPRĘSTA, +1] → Golf mk4 šildomos sėdynės

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
5 atsakymai į šią temą

Skyeydevil

Skyeydevil

Volkswagen žinovas [2 lygis]

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 647 pranešimai
Sveiki. Gal kas žinot, ar daug reikalo būtų pasijungti 4 golfui šildomas sėdynes? Šiai dienai mašinoje yra paprastos, o norisi šildomų. Ko gali prireikt? Pačių sėdynių, laidų, reguliatorių panelėje, kažkokių rėlių ar ko? Ar šildymo elementai su visu valdymu yra sėdynėje ar statosi kažkur kitur? Sėdynės yra mašinoje, tačiau savininkas tiksliai nežino, ko reikia. Gal galit padėt, kad ko nors nepražiopsočiau? Ačiū!

angelsoul

angelsoul

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 10 pranešimai
Na as gal pries menesi turejau tokiu paciu noru, pas mane jau buvo sildomos odynes sedynes ir jungikliai tai as nusipirkau tik pravotke is cia: http://www.kufatec.c...rness-VW-Golf-4 Ir tiesiog pasinaudojau visu situ manualu: http://uk-mkivs.net/...s/t/254416.aspx (viskas veikia be jokiu priekaistu)

Skyeydevil

Skyeydevil

• Forumiečiai
  • 647 pranešimai
O, dėkui už info. Jei ne paslaptis, kiek kainavo visas tas laidynas? Be to, laidai nuo jungtukų eina į saugiklinę, o iš ten mašinos viduriu (po ričiagu) eina prie sėdynių? Reiktų bandyt su visais laidais išlupt tas sėdynes kad vargo vėliau nebūtų bereikalingo :D

angelsoul

angelsoul

Pradinukas

• Forumiečiai
  • Akis
  • 10 pranešimai
Na taip eina fiskes i jungikli tada eina saugiklis i saugikline tada eina laidas i apsvietimo intensivumo ta reguletoriu irdar jungesi prie reliu bloko tokio kuris yra ten po vairu ir tada keliauja iki sedyniu. Laidynas man kainavo 50£ ir kiek pamenu siuntimas dar +5£. Na as buvau nusipirkes savo golfa kokie jau pora metu jame buvo sildomos odynes sedynes ir jungikliai o va laidu nebuvo :D Tai man kainavo tik laidai.

Skyeydevil

Skyeydevil

• Forumiečiai
  • 647 pranešimai
Ok, ačiū už pagalbą :) Kiek papasakojai ir kiek nuorodoje mačiau tai nėra baisiai daug reikalo ten :D Galvojau daug komplikuotesnė situacija su sėdynių šildymu. Dėkui, rakinu temą.

Skyeydevil

Skyeydevil

• Forumiečiai
  • 647 pranešimai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna angelsoul :)