Peršokti prie turinio

[IŠSPRĘSTA, +1] → gedimas vaziuoklej


Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
4 atsakymai į šią temą

#1
Svečias__*

Svečias__*
 • Svečiai
Sveiki, turiu cia viena toki klausimeli, na gal ne viena bet pameginsiu jusu neuzknist su kvailais klausimais stabdziu sistema turiu omenyj ta suporta 1 galima uzdet sharanui 2001 (mk2) nuo galaxy tu pat metu??? 2 tas pats su variklio pagalve virsutine ar tinka nuo galaxy ir ar reikia kreipt demesi i variklio galinguma ir ar svarbu benzo ir dyzelio atitaikyt? 3 kodel galetu kartais nesuveikt starteris taip reguliariai karta i menesi ima ir nesikuria uztrauki tada vel koki menesi viskas gerai. 4 vaziuojant uzgesta, itariu kazkur pagauna oro sistema bet niekaip nerandu kur gal kam yra taip buve su sharanu ir zino slangose silpnas vietas kur galetu praleist ora? 5 :) ir paskutinis? ar del oro stabdziu sistemoj pedalas galetu prasispaust iki galo? nes srtabdziai sukieteje bet pedalas po mazu minasi iki dugno. atrodo kad praleistu skysty bet viska aptikrines tikrai neradau kad kazkur praleistu. tai tiek kas pagelbes busiu dekingas..

#2
onuskis

onuskis

  Profesionalas

 • Forumiečiai
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 498 pranešimai

laimusis parašė:
Sveiki, turiu cia viena toki klausimeli, na gal ne viena bet pameginsiu jusu neuzknist su kvailais klausimais stabdziu sistema turiu omenyj ta suporta

1 galima uzdet sharanui 2001 (mk2) nuo galaxy tu pat metu???
2 tas pats su variklio pagalve virsutine ar tinka nuo galaxy ir ar reikia kreipt demesi i variklio galinguma ir ar svarbu benzo ir dyzelio atitaikyt?

3 kodel galetu kartais nesuveikt starteris taip reguliariai karta i menesi ima ir nesikuria uztrauki tada vel koki menesi viskas gerai.

4 vaziuojant uzgesta, itariu kazkur pagauna oro sistema bet niekaip nerandu kur gal kam yra taip buve su sharanu ir zino slangose silpnas vietas kur galetu praleist ora?

5 :) ir paskutinis? ar del oro stabdziu sistemoj pedalas galetu prasispaust iki galo? nes srtabdziai sukieteje bet pedalas po mazu minasi iki dugno. atrodo kad praleistu skysty bet viska aptikrines tikrai neradau kad kazkur praleistu. tai tiek kas pagelbes busiu dekingas..


1. Suportai vienodi.
2. Pagalve tinka. Bet butinai dek nuo dyzelio.
3. Tikrink kontaktus starterio. Paziurek ar gera mase.
5. Gali pedalas leistis zemyn jei yra oro. Bet manau gali buti kad pas tave leidzia per suporto cilindriuka. Ir stebek ar nekinta skyscio kiekis bakelyje.

#3
ldalius

ldalius

  Vienas iš geriausių forumiečių

 • Moderatoriai

 • 4745 pranešimai
paskutinis punktas - bus bėda susidėvėję pagrindinio cilindro manžetai

#4
Svečias__*

Svečias__*
 • Svečiai
aciu uz atsakymus tema gakima rakint, aciu uz greitus atsakymus

#5
Svečias__*

Svečias__*
 • Svečiai
PROBLEMA IŠSPRĘSTA! 1 tašką gauna onuskis :)