Peršokti prie turinio

Nuotrauka

paslaugos - rekomendacijos

- - - - -

Ši tema yra suarchyvuota. Tai reiškia, kad negalėsite atsakyti į šią temą.
294 atsakymai į šią temą

kastis

kastis

Vienas iš geriausių forumiečių

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3425 pranešimai
pagalvojau reikalinga tema pas mus,kraunam kas ka zinom.automobiliu diagnostika,deziu tavrkymas ir t.t, manau aktualu mumskad nereiktu skambinetis ir klausinet:);)

kastis

kastis

• Forumiečiai
  • 3425 pranešimai
greico deziu tvarkymas alytuje 868654393

kastis

kastis

• Forumiečiai
  • 3425 pranešimai
starteriu, generatoriu remontas 868730278;):)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
greiciu dezes Luksnenu kaimas 869816687

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Gal kartais zinot kur lietus ratus virina, nes vienas truko :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
vairo koloneliu ir siurbliu remontas Alytus 868038883

Paulius

Paulius

Pažengęs

• Forumiečiai
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 575 pranešimai
medukas, yra waziuojant is alytaus, nuo naujos maximos taj ten po desinej garazuose paklausinek ir tikraj nesunkej rasi :)

Paulius

Paulius

Pažengęs

• Forumiečiai
  • 575 pranešimai
salonu walymas ir automobiliu poliravimas - pas mane garase :D

kastis

kastis

• Forumiečiai
  • 3425 pranešimai
aitomobiliu spakliavimas,dazymas,kreipkites i mane,nukreipsiu,vw nariams dar nuolaida padarysim;):)B)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Kastis gal gali suzinoti kiek kainuotu perdazyt mk2 golf, jis dar isardytas, kai kur reiktu panaikint rudeles ir visiskai visa perdazyti???? jei turesiu laiko pats pasinaikinciau rudis tai tik nudazyt reiktu. Golfas visiskai isardytas :)

kastis

kastis

• Forumiečiai
  • 3425 pranešimai
lietu ratu tiesinimas,virininmas 865205073 prienai.siaip man uz virinima lietnyko paeme 20lt;):)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Pauliau, uz kiek poliruoji?

Paulius

Paulius

Pažengęs

• Forumiečiai
  • 575 pranešimai
uz 80 wisa nuwaryciau :)

Paulius

Paulius

Pažengęs

• Forumiečiai
  • 575 pranešimai
nu taj wa hebryte, pardawineju sawo venta, gal kury nors domintu :) 1,9 TD 55kw 94metu, jei ka domina tai wa numeriukas +37062685955 ir smulkiau wiska papasakot galiu :) dar yra mano blogas (Paulius VW Vento), tai galite uzsukti ir perzvelgti ;)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
o kainos tai ir nera :D

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
atiduoda naxalevai ;DDD

Paulius

Paulius

Pažengęs

• Forumiečiai
  • 575 pranešimai
kazkur 5000 butu su lietais ratajs :)

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai

medukas parašė:
Gal kartais zinot kur lietus ratus virina, nes vienas truko :)

Nuvirink į Prienus, ten tau ir išvirins. Tvarko ten visų tipų ratus, gali ir kombaino nusivešt, be problemų sutvarkys.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
O žiūrau reiks man su laiku pas Paulių kreiptis, nes jau visas šakų nudraskytas... Daug miško matęs.

Svečias__*

Svečias__*
  • Svečiai
Beje gal kas mokat gerai golfų duris sustyguot? Amžina problema gi jiem durys.. Sukrenta ir nelygiai užsidarinėja.. Pora kartų vos nepamečiau prie sporto rūmų ant posūkio. Buvau nusiėmęs, užsidėjau, viršuj oro tarpas gavosi pučia.. Žodžiu pisanina ten su jom. Reiks kurią dieną vėl nusiimt, bandyt atstyguot lygiai... Ir gal ką pasiūlysit dėl ratų suvedimo? Meta į dešinę vairą paleidus... O vopšiem tai atsibodo į laužą jau fliotus kišt. Sankabą žiemą suremontavo, atėjo pavasaris ir vėl, paspaudus dugną nichrena netraukia.. dar ir posparniai supuvo per žiemą.. Jei šitaip tai *plaunu šepečiu burną*. susinervinau.